Ziiiro Eclipse dokonalé hodinky budoucnosti do nepohody

Použitím patentované technologie Swiss Super-LumiNova® na číselníku hodinek nabízí hodinky Ziiiro Eclipse denní i noční viditelnost ciferníku.

Určitě každý nejednou zažil, že potřebuje rychle něco na svícení při nějaké činnosti, nebo jen se podívat kolik je hodin. Poté nastává problém, kdy nevidíte vůbec nic a hledáte po kapsách mobil nebo cokoliv na svícení.

Nyní můžete zapomenout na takové nepříjemné momenty, jelikož tady máme perfektní svítící hodinky Ziiiro Eclipse. Tyto hodinky nám díky patentované technologii Swiss Super-LumiNova® nabízí skvělou viditelnost i ve tmě.

Ziiiro Eclipse dokonalé hodinky budoucnosti do nepohody

Umělé světlo hodinek Ziiiro Eclipse zvyšuje a zároveň snižuje intenzitu osvětlení podle denní doby. V kruhu na ciferníku hodinek je označena čárkou jak hodinová tak minutová ručička. Umělé osvětlení těchto hodinek budoucnosti svítí ve tmě stejně, jako denní světlo.

Hodinky Ziiiro Eclipse jsou konstruovány kvalitně. kdy kryt je s nerezové oceli a pásek z vysoko pevnostního silikonu. Prohlédněte si video, kde jde krásně vidět, jak se hodinky Ziiiro Eclipse přizpůsobují dennímu nebo nočnímu času.