Tipy na nejprodávanější a kvalitní myčky nádobí do kuchyně

Myčky se staly součástí běžné výbavy domácností, proto představíme nejprodávanější a kvalitní myčky nádobí volně stojící či vestavné na trhu. Myčky šetří váš čas, ale také spotřebovanou vodu a energii na její ohřev, a tím tedy i váš rozpočet. Dnes už neplatí, že myčka je luxus určený jen bohatým.

Namísto ručního mytí každé sklenice, talíře či hrnce je jednodušší nádobí naskládat do myčky. Jen stisknete knoflík a ušetřený čas můžete věnovat svým nejbližším nebo jej využít k odpočinku. V dnešním uspěchaném světě myčky šetří čas i námahu.

Díky moderním technologiím, které myčky při mytí nádobí využívají, je jejich chod velmi šetrný a účinný. Moderní myčky už mají funkce, které jsou šetrné k jemnému sklu a zvládnou i nejmastnější hrnce a pánve.

V první řadě je potřeba rozhodnout, zda vám bude lépe vyhovovat volně stojící nebo vestavná myčka, popřípadě jaké rozměry zapadnou do vaší kuchyně. Dále je vhodné informovat se také o výběru programů a funkcí, které vám myčka může nabídnout.

Jak vybrat myčku na nádobí a jaké typy existují

Prostor a rozložení vaší kuchyňské linky jsou rozhodující atributy pro volbu mezi dvěma (respektive třemi) typy myček. Vestavné spotřebiče lépe zapadnou do celkového designu kuchyně, volně stojící ale mají podstatně snazší instalaci. A stolní myčky jsou ideální do velmi malých kuchyní.

Volně stojící myčky nádobí
Jsou určené k umístění mimo kuchyňskou linku. Na jednu stranu je můžete volně měnit a snadno s nimi manipulovat, na druhou stranu zabírají určité místo navíc a je potřeba, aby dobře vypadaly a ladily se zbytkem kuchyně. Volně stojící myčku můžete umístit kamkoliv, kde je přívod vody, přípojka energie a odpad.

Vestavné myčky nádobí
Jsou určené k vestavbě do kuchyňské linky. Hodí se do nových kuchyní, jinak jste při výběru limitování rozměry skříňky. Jsou prostorově úspornější, a zároveň i tišší, neboť skříňka tlumí jejich hluk. Pokud zvolíte umístit vestavnou myčku do stávající kuchyně, tak si můžete nechat na ni přidělat odpovídající dvířka.

Vestavěné myčky nádobí jsou navrženy tak, aby zapadly do vaší kuchyňské linky. Jsou umístěny pod pracovní deskou a vůbec nenaruší úhledný povrch vašeho stávajícího dekoru.

Stolní myčky nádobí
Celkem úzká kategorie malých myček, které jsou určené k umístění na linku nebo na stůl. Stolní myčka je vhodná zejména do malých bytů a kuchyní, protože zabírá nejméně místa. Rozměrově jsou malé a hlavně levné, ale nemají skoro žádnou funkční a technologickou výbavu.

Vybavení a funkce myčky nemusí být pro každého podstatné, ale dodatečné funkce výrazně zvyšují komfort při jejich používání. Mohou také snížit či optimalizovat spotřebu při mytí jak vody, tak i energii.

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější a nejlepší vestavné i volně stojící myčky nádobí letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné myčky, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Kvalitní a levné myčky nádobí můžete koupit zde: Další zajímavé články z kategorie Domov

Plně vestavná smart myčka Siemens SN63HX37VE

Vestavná myčka v energetické třídě A++ s 6 mycími programy pro 13 sad nádobí. Siemens SN63HX37VE lze díky aplikaci Home Connect ovládat pomocí chytrého telefonu. Koše varioFlex a příborové zásuvky usnadňují nakládání a vykládání nádobí.

Přídavná funkce intensiveZone zajistí větší tlak ostřikovací vody v dolním koši, aby byla odstraněna i odolná špína. V průběhu mytí je na podlahu projektováno modré světlo.

S varioSpeed Plus on demand můžete zkrátit dobu trvání mycího cyklu. Navíc toto urychlení můžete zapnout kdykoli, dokonce v průběhu již spuštěného mytí, a bez ohledu na to, zda jste doma nebo na cestách – pomocí aplikace Home Connect.

DosageAssist je zkratka pro optimální čisticí výsledky a tišší máchání. Čisticí činidlo padá z mycího prostředku do příslušného sběrného zásobníku na horním stojanu a je tam úplně nerozpustí.

Díky dávkovacímu asistentovi vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Cílený proud vody rozpustí tabletu rychle a kontrolovaně. Mycí prostředek se rozdělí po celém vnitřku myčky pro optimální výsledky mytí.

Horní koš je vybavený až třemi sklopnými, dělitelnými etažéry a dvěma řadami sklopných trnů a spodní koš dokonce až čtyřmi řadami sklopných trnů. Díky tomu máte širší možnosti ukládání nádobí. A navíc madla na koších ulehčují manipulaci s nimi.

Pomocí tlačítka Oblíbené je vaše myčka ještě osobnější. Jednoduše zadejte nejpoužívanější kombinaci mycího programu a přídavné funkce. Pak ji můžete pohodlně vyvolat stisknutím tlačítka nebo pomocí aplikace Home Connect.

Testy a recenze vestavěné myčky Siemens SN63HX37VE dávají hodnocení 98%

Úsporná volně stojící myčka Beko DFN 26421 W

Už nikdy vás nečeká pracné drhnutí připáleného nádobí. O něj se totiž postará tato volně stojící myčka a zajistí mu, díky speciálním technologiím, tu nejlepší možnou péči. Speciální mycí rameno si hravě poradí i se zaschlým jídlem.

Senzory Auto programu vyhodnotí, jaká je míra zašpinění nádobí a podle toho přizpůsobí teplotu, délku programu i množství spotřebované vody, čímž dokáže účinně ušetřit náklady na mytí.

Většina jistě ocení program, který ochrání sklo před zašednutím či poškrábáním. Variabilní rozmístění prostředního koše do jedné ze tří poloh a příborová zásuvka se postarají o dostatek místa uvnitř myčky.

Navíc lze rozmístění měnit i v případě, že je myčka už plná. O celý provoz se stará spolehlivý motor. Neméně praktickou funkcí je také automatické čištění interiéru myčky.

Nyní se nemusíte bát svěřit myčce i své oblíbené skleničky. Technologie GlassShield se o ně postará s maximální péčí. Oplachuje je totiž nezměkčenou vodou a tím zamezuje korozi, zašednutí nebo poškrábání skla. Díky tomu budou skleničky stále jako nové.

Stále perfektně čistý interiér myčky udržuje program InnerClean. Toho dosáhne díky vysoké teplotě a dlouhé době mytí. Tím udržuje myčku dlouhodobě funkční. Přidejte funkci Fast+ a čisté nádobí budete mít umyté až třikrát rychleji.

Příborová přihrádka umístěná v horní části myčky dokáže výrazně ušetřit místo ve zbylém prostoru myčky a zároveň zajistí, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků při mytí.

Testy a recenze volně stojící myčky Beko DFN 26421 W dávají hodnocení 96%

Volně stojící chytrá myčka na nádobí Bosch SMS4EVI14E

Myčka na nádobí Bosch SMS4EVI14E vám usnadní život. Systém EfficientDry zajistí ještě lepší výsledek sušení díky automatickému otevírání dveří. Koše VarioFlex a příborová zásuvka VarioDrawer se postarají o rozšířené možnosti nastavení, s více místem na všech úrovních.

Myčka je díky Silence Plus pozoruhodně tichá a se 44 decibely vás rozhodně nebude obtěžovat. S aplikací Home Connect spadá mezi domácí spotřebiče s inteligentním připojením. Funkce Oblíbený program nabízí nastavení vlastní kombinace programu a přídavné funkce jedním dotykem.

S novým systémem košů Bosch se můžete těšit na bezpečné ukládání nádobí s výjimečně hladkým výsuvem. Zcela nový design košů totiž nabízí maximální prostor, stabilitu a flexibilitu. Horní koš lze výškově polohovat a díky sklopným trnům a etažérům koše pojmou i větší nádobí. Se samostatnou příborovou zásuvkou VarioDrawer zase získáte více místa nejen pro příbory, ale i malé kuchyňské potřeby či šálky na espresso.

S funkcí EfficientDry se po ukončení programu automaticky otevřou dveře myčky. Toto praktické řešení šetří energii, zdokonaluje proces sušení, zabraňuje kondenzaci a šetrně ochlazuje nádobí, aby bylo ihned připravené k jeho uložení.

Dávkovací asistent zaručuje vysoce účinné mytí nádobí. Mycí tableta se přesune ze zásobníku přímo do malé záchytné misky a cílený prod vody tabletu stejnoměrně rozpustí po celém vnitřku myčky.

Získejte maximum z vaší chytré myčky nádobí a zjednodušte si váš každodenní život jedním dotykem. Pomocí funkce Oblíbený program si můžete snadno uložit kombinaci vašeho nejpoužívanějšího programu a přídavné funkce. Naprogramované nastavení pak jednoduše spustíte pomocí aplikace Home Connect nebo na ovládacím panelu myčky.

Pomocí mobilní aplikace Home Connect můžete vaši myčku ovládat jednoduše odkudkoliv. Aplikace za vás pohlídá, kolik vám zbývá v zásobníku tablet a s funkcí snadného startu vám doporučí vždy ten nejlepší program podle daného typu, množství a míry znečištění nádobí.

Testy a recenze volně stojící myčky Bosch SMS4EVI14E dávají hodnocení 96%

Kvalitní volně stojící myčka na nádobí Sharp QW HX13F472I

Volně stojící myčka nádobí v energetické třídě A++ a nerezovém provedení se 4 programy pro 13 sad nádobí. Sharp QW HX13F472I disponuje praktickým bezpečnostním prvkem v podobě ochrany před přetečením a vytékáním a nabízí možnost volby mytí s poloviční náplní.

Ochrana před přetečením a vytékáním – funkce zabrání škodám ve vaší domácnosti při narušení proudění vody. Expresní mycí program Vás za pouhých 50 minut plnohodnotným mytím zbaví i silně zašpiněného nádobí.

Rychlý mycí program Quick 30′ umyje nádobí za pouhých 30 minut. Delay timer – možnost nastavení opožděného spuštění programu. Aktivní systém sušení. Antibakteriální filtr Microban, který pomáhá odstraňovat 99 % bakterií – pro čistější a lépe vonící myčku.

Funkce mytí s poloviční náplní pro úsporu vody a energie. Indikátor nedostatku soli a leštidla, takže se nestane, že nebude nádobí umyto a zůstane špinavé. Model Sharp QW HX13F472I má mnoho dalších chytrých funkcí, které vám udělají život jednodušší.

Všechny automatické programy dbají na to, aby dosáhly nejlepšího výsledku mytí a přitom se šetřilo energií i vodou. Doba oplachování, teplota a spotřeba vody jsou proto řízeny přesně podle stupně znečištění.

Testy a recenze volně stojící myčky Sharp QW HX13F472I dávají hodnocení 100%

Vestavná myčka s filtrační technologií Bosch SMV46KX01E

Mycí proces je řízen důmyslným systémem AquaSensor, který pomocí světelného paprsku zjišťuje úroveň znečištění. Motor pracuje hospodárně a tiše – jeho hlučnost je pouhých 46 dB.

Voda se ohřívá v mycím prostoru a všechny programy byly vyvinuty tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků a zároveň se šetřilo vodou i energií. Kapacita myčky dosahuje 13 jídelních sad.

Mezi účinnými programy najdete Intenzivní 70°C, Auto 45-65°C, Eco 50°C, Sklo 40°C, Hodinový 65°C a předmytí. Zároveň jsou k dispozici speciální funkce VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušení a 5 mycích teplot. Nechybí vyjímatelný koš, příborová zásuvka, odložený start či celoživotní záruka na přívodní hadici.

Technologie ActiveWater šetří vodu a energii zároveň. Jedná se o proplachovací technologii, která maximalizuje účinnost myčky, jelikož pracuje s ekologickým oplachováním. Rozptyluje vodu po celém prostoru myčky a díky filtrační technologii, vyšší výkonnosti čerpadla a rychlejšímu ohřevu vody šetří vaše výdaje.

Senzor zaplnění neboli funkce LoadSenzor rozeznává množství nádobí pomocí otočného senzoru. Hladina vody je pak určována na základě množství vloženého nádobí. Na větší množství je třeba více vody nežli u zpola či jenom částečně plné myčky. Množství použité vody tak vždy odpovídá množství nádobí.

Program na mytí skla šetrně myje sklo při teplotě 40°C. Snížená optimální teplota mytí a prodloužená doba sušení skleničky dokonale umyje bez zbytků čisticího prostředku a s vysokým leskem. Tento program šetrného mytí se hodí i pro vysoce kvalitní křišťál.

Testy a recenze vestavěné myčky Bosch SMV46KX01E dávají hodnocení 95%

Vestavná myčka nádobí AEG Mastery QuickSelect FSB52637P

Vestavná myčka na nádobí v energetické třídě A++ s náplní 13 sad nádobí, 7 mycími programy a indikací stavu paprskem TimeBeam. AEG FSB52637P disponuje automatickým otevíráním dveří pro efektivní sušení a ovládáním QuickSelect – snadným způsobem, jak upravit a spustit mycí program.

Ovladač QuickSelect představuje snadný způsob, jak upravit a spustit mycí program. Posuvným tahem zvolíte délku programu a poklepáním přidáte různě volitelné funkce. Zbytek už nechte na spotřebiči. Blyštivě čisté nádobí přesně ve chvíli, kdy jej potřebujete.

Díky této myčce můžete mít všechny hrnce a nádobí dokonale čisté a uklizené po pouhých 30 minutách. Tato myčka je vybavena velmi výkonným třicetiminutovým programem, který vaše nádobí umyje rychle a se skvělými výsledky.

Program AutoSense s inteligentním snímačem upravuje spotřebu vody a energie při mycím cyklu podle objemu a stupně zašpinění náplně. Použije pouze množství potřebné k odstranění nečistot z nádobí. Žádná voda, energie ani čas tak nepřijdou nazmar.

Vestavná myčka nádobí nabízí chytrý způsob, jak vás neustále informovat o stavu mycího programu. V průběhu mytí promítá na podlahu červený světelný paprsek. Když je nádobí umyté, barva se změní na zelenou.

Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu zvyšuje sušicí výkon a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Dvířka myčky se před koncem sušicího cyklu pootevřou o 10 centimetrů, aby mohl dovnitř proudit vzduch, který nádobí dosuší. Už žádné zaschlé kapky.

Testy a recenze vestavěné myčky AEG Mastery QuickSelect dávají hodnocení 100%

Tichá volně stojící myčka na nádobí Beko DFS 28131 W

Nízká hlučnost, osm mycích programů, technologie GlassShield pro krásně nablýskané sklo, jednoduše nastavitelný mycí koš, včetně prostorné příborové přihrádky, přídavné mycí rameno AquaIntense pro spolehlivé odstranění zaschlých zbytků, to vše a mnohem víc vás přesvědčí, že jste si vybrali opravdu dobře.

Se snadným mytím vám pomůže Auto program, jehož senzory automaticky nastaví teplotu mytí, množství vody a délku programu podle toho, jak moc je nádobí špinavé. Prima je i funkce Fast+, která mycí program urychlí až trojnásobně.

Nezapomínejte ani pravidelnou péči v podobě programu InnerClean, který se postará o čistotu myčky díky vysoké teplotě a dlouhé době mytí. Nesmíme opomenout ani ProSmart Invertorový motor pyšnící se nízkou hladinou hluku, malou spotřebou a dlouhou životností.

I když máte koš Acrobat až po okraj naplněný nádobím, tak i přesto nemusíte přendávat již naskládané nádobí, abyste si uvolnili místo pro další. Stačí ho jen jednoduše nastavit do tří různých výškových poloh. Místo v hlavním koši vám uvolní i příborová přihrádka pro drobné nádobí v horní části, která má vlastní ostřikování.

Pokud váháte nad vhodným programem, spusťte Auto program. O vše se postarají inteligentní senzory, které vyhodnotí, jak moc je vložené nádobí špinavé. Podle toho automaticky nastaví teplotu mytí, potřebné množství vody a délku programu. Vy ušetříte čas a peníze za vodu a energii.

Pokud rádi a často vaříte a občas se potýkáte s připečenými zbytky, pak se můžete spolehnout, že vám díky přídavnému mycímu rameni AquaIntense odpadne zdlouhavé drhnutí, několikahodinové odmáčení a čistění. Myčka se o vše postará za vás.

Testy a recenze volně stojící myčky Beko DFS 28131 W dávají hodnocení 99%

Praktická volně stojící myčka nádobí Beko DFN 26422 X

Volně stojící myčka s invertorovým motorem, který zajišťuje nízkou spotřebu, minimální hlučnost a zároveň dlouhou životnost. Může se pochlubit speciálním variabilním košem, který je možné nastavit i v případě, že je zrovna plně naložený nádobím.

Unikátní péče o sklenice jim dokáže zajistit maximální lesk a přitom brání korozi, poškrábání i zašednutí. Speciální program InnerClean se pak postará o údržbu spotřebiče, aby byla myčka hygienicky čistá.

Pro maximální variabilitu úložného prostoru je myčka vybavena košem Acrobat, jenž můžete nastavit do třech výškových variant, a to i když je zrovna plný nádobí. Péči o příbory zajišťuje praktická horní přihrádka s vlastním ostřikováním. Díky ní je ve spodním koši více místa třeba na velké hrnce.

Pokud nevíte, který program by byl pro danou náplň ideální, můžete použít program Auto. Ten využívá inteligentní senzory myčky, které automaticky vyhodnotí, jak moc je daná náplň špinavá. Na základě toho volí ideální kombinaci délky programu, teploty mytí a množství vody.

Za pomoci přídavné funkce Fast+ dokáže myčka zrychlit program až trojnásobně. Program Quick&Clean maximálně využije 53 minut pro maximálně účinné umytí i osušení nádobí.

Mycí rameno AquaIntense dokáže vyřešit i nejpřipečenější zbytky. Dokáže nádobí mýt až 5x účinněji než program Intensive 70. Díky tomu si ušetříte pracné drhnutí a dlouhé máčení.

Testy a recenze volně stojící myčky Beko DFN 26422 X dávají hodnocení 96%

Vestavná myčka na nádobí Whirlpool 60 cm WBC 3C26 PF X

Plně vestavná myčka nádobí Whirlpool WBC 3C26 PF X dokonale splyne s okolím, přesto máte díky viditelnému ovládacímu panelu stále přehled o stavu mycího cyklu. Výhodou plně integrovaných modelů je, že si je můžete vzhledem přizpůsobit kuchyňské lince.

Tato myčka je navíc také úsporná, a proto se řadí do energetické třídy A++. Hlučnost během mytí nepřesáhne hodnotu 46 dB. Za provozu si tedy můžete v klidu povídat nebo se dívat na televizi, aniž byste ji dávali navíc.

Na rozdíl od jiných modelů má myčka Whirlpool přiznaný ovládací panel. Ten je velmi přehledný a snadno nastavíte požadovaný program či funkci. Kromě zbývající doby mytí vás praktické indikátory upozorní na doplnění soli nebo lešticího přípravku.

Myčka Whirlpool WBC 3C26 PF X pojme 14 sad nádobí a je tedy vhodná i do početnějších domácností. Podle běžných standardů se jedna sada nádobí skládá po jednom kusu z velkého talíře, malého talíře, hlubokého talíře, hrnku, sklenky, lžičky, lžíce, nože a vidličky.

Horní koš myčky je vyjímatelný a výškově nastavitelný, proto můžete prostor uvnitř přizpůsobit i větším kusům nádobí. Nechybí zde ani praktická výsuvná zásuvka na příbory.

Na výběr máte z 8 programů, během nichž využívá myčka 3 teplotních nastavení. Kromě běžných variant vám přijde vhod úsporné Eco mytí, na silně zašpiněné kousky nádobí je ideální program Intenzivní a na křehké sklenky se zase hodí program Sklo.

Skvělou funkcí je Multizone. Můžete nastavit mytí v horním nebo spodním koši podle toho, kterou část myčky máte zaplněnou. V nabídce nechybí ani uživateli oblíbená funkce Odložený start. Ten lze v tomto případě odložit až o 24 hodin.

Tento model disponuje skutečně nadstandardní výbavou. K účinnému odstranění hrubých nečistot využívá 6. SMYSL Power Clean Pro. V zadní části myčky je umístěno 28 vysokotlakých trysek, které odstraní i připálené jídlo z hrnců, pekáčů a pánví.

Speciální systém sušení NaturalDry Systém vám pak zajistí, že se po domytí začne nádobí sušit, aniž byste museli hnout prstem. Myčka je nastavená tak, aby se po každém mycím cyklu dvířka automaticky otevřela. Přirozená cirkulace vzduchu nádobí perfektně vysuší. Velkou výhodou tohoto způsobu sušení je, že vás nic nestojí.

Testy a recenze vestavěné myčky Whirlpool WBC 3C26 PF X dávají hodnocení 97%

Úsporná a tichá vestavná myčka na nádobí Bosch SMI46KS01E

Svěřte své nádobí do té pravé péče a uložte ho do myčky SilencePlus od značky Bosch. Spotřebič se pyšní neobyčejně tichým systémem, díky kterému nebudete o jeho chodu téměř vědět.

Myčka nádobí šetří díky inovativním technologiím spotřebu vody i elektrické energie a nabízí promyšlený vnitřní prostor, který pojme všechno vaše nádobí. Automatické programy i chytré doplňkové funkce zajistí dokonalý výsledek přesně podle úrovně znečištění.

Svěřit jí můžete i sklenice a porcelán, disponuje totiž regulací tvrdosti vody a programem určeným přímo pro skleněné nádobí. Nejednou oceníte také funkci pro extra rychlé mytí, jež vám nabídne tu nejrychlejší, avšak stále vysoce účinnou péči o vaše nádobí.

Automatické programy zajistí tu nejlepší kombinaci optimální spotřeby a perfektního výsledku podle úrovně znečištění nádobí. Zároveň obsahuje mnoho ručně nastavitelných funkcí. Vhod vám může přijít například funkce HygienaPlus, která vašemu nádobí dopřeje po zhruba 10 minut teplotu 70 °C – maximální hygiena a antibakteriální účinek zaručen.

Potřebujete co nejrychleji umýt nádobí bez zdlouhavého čekání? Jednoduše aktivujte funkci VarioSpeed Plus a mějte bleskově umyté nádobí. Doba mytí se sníží až o 66 %, zároveň však bude zachována vysoká účinnost. Na zařízení si také můžete nastavit požadovaný čas spuštění díky funkci odloženého startu, spotřebič tak začne mýt nádobí i bez vaší přítomnosti.

Že vám příbory zabírají v myčce zbytečně moc místa? S tímhle spotřebičem už ne. Přístroj Bosch disponuje příborovou zásuvkou Vario a košem VarioFlex, jež nabízí rozšířené a variabilní možnosti nastavení. Místo v myčce tak využijete co nejefektivněji.

Testy a recenze vestavěné myčky Bosch SMI46KS01E dávají hodnocení 94%

Úsporná vestavná myčka na nádobí Beko DIS26021

Praktická, tichá a vhodná až pro deset sad nádobí. Tato myčka se jistě stane vítanou součástí vaší kuchyně, nejen díky příznivé ceně. Nabídne vám několik mycích programů, včetně Auto programu, expresního programu Quick&Shine a funkce Fast+, která daný mycí program zrychlí až trojnásobně.

Skvělá je i inovovaná násypka, jednoduše ovladatelný LCD displej a koš Acrobat nastavitelný do tří poloh. Samozřejmostí je senzor čistoty vody a statický systém sušení. Program InnerClean zajistí dokonalou čistotu vaší myčky, díky patřičné teplotě a dlouhé době mytí.

Program Quick&Shine je rychlý a spolehlivý. Plnou náplň myčky umyje a usuší za 58 minut. Nádobí bude krásně čisté a pěkně zářivé. Ušetříte čas a práci a mezitím si pohodlně můžete dělat cokoli jiného.

Funkce Fast+ zvolený mycí program zrychlí až trojnásobně. Oceníte ji zejména ve chvílích, kdy čisté a suché nádobí potřebujete skutečně rychle. Ať už chcete mít jen dokonale uklizenou domácnost, chcete naservírovat večeři, nebo pěkně pohostit návštěvu.

LED signalizace provozu je opravdu neocenitelná, zejména pokud máte plně integrovanou myčku. LED signalizace provozu promítaná přímo na podlahu vám spolehlivě prozradí, kdy myčku určitě neotevírat a kdy už je hotovo a můžete začít uklízet nádobí.

Testy a recenze vestavěné myčky Beko DIS26021 dávají hodnocení 96%