Tipy na kvalitní automatické kávovary značky Philips

Představíme si nejprodávanější a kvalitní automatické kávovary značky Philips, které patří mezi nejvíce oblíbené a mají výborné recenze. Dnes si v pohodlí domova můžete udělat nejen ranní kávu, která bude čerstvá, skvělá a provoní celý dům. Každého milovníka kvalitní kávy potěší, jak je jednoduchá a rychlá příprava pomocí kávovaru.

Pro přípravu chutné kávy doma nebo v kanceláři už dnes nemusíte být odborníky. V nabídce e-shopů a prodejen najdete totiž různé druhy kávovarů, z nichž mnohé se dokáží postarat o přípravu kávy automaticky bez vašeho přičinění.

Pár tipů jak vybrat kvalitní a cenově výhodný automatický kávovar

Kromě nákupu kvalitní kávy je pro dokonalý zážitek z tohoto nápoje důležitý i výběr dobrého kávovaru. Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější automatické kávovary letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné kávovary, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Kvalitní kávovary Philips můžete koupit zde: Další zajímavé články z kategorie Domov

Automatický kávovar espresso Philips EP 2235 40

Klasické espresso, cappuccino, latte macchiato, oblíbené kávové speciality, nebo mléčné nápoje vykouzlíte snadno a rychle právě díky tomuto plně automatickému kávovaru, který je vhodný na přípravu kávy doma, ale i v kanceláři. Všude tam totiž oceníte lahodnou kávu, která vás potěší svým aroma a nabídne vítanou chvilkou odpočinku.

Napěňovač mléka LatteGo se postará o krásně hebkou a nadýchanou pěnu. Určitě vás potěší i fakt, že napěnovač, stejně jako spařovací jednotku můžete následně udržovat v čistotě pouhým opláchnutím čistou vodou.

Ostatní části kávovaru můžete pohodlně mýt v myčce. Filtr AquaClean zajistí, že připravíte až 5 000 šálků kávy bez nutnosti odstraňovat vodní kámen. To vše celkově výrazně zpříjemňuje pravidelné používání kávovaru.

Systém LatteGo umí profesionálně namíchat mléko a vzduch opravdu vysokou rychlostí ve speciální napěňovací komoře. Tajemství úspěchu spočívá v tom, že vzniklou krémovou vrstvu lahodné mléčné pěny přidá bez rozstřiku a v té správné teplotě. Krásně nadýchaná mléčná pěna polichotí každé kávě.

Odolný integrovaný mlýnek si můžete nastavit ve 12 různých stupních, takže kávová zrna můžete namlít klidně jako ultra jemný prášek, nebo jako nahrubo mletou kávu. Keramický mlýnek je extrémně odolný. Namele dostatek čerstvé kávy, ze které vykouzlíte minimálně 20 000 šálků lahodné kávy.

Obsluha kávovaru je snadná prostřednictvím intuitivního dotykového displeje. Snadno si vyberete a připravíte vaši oblíbenou kávu. Jednoduše si upravíte množství kávy a sílu aroma pomocí volby „My Coffee Choice“ a stejně pohodlně si připravíte kávové speciality, nebo lahodné mléčné nápoje.

Testy a recenze kávovaru Philips EP 2235/40 dávají hodnocení 86%

Automatický kávovar espresso Philips EP2220 10

Díky našemu inteligentnímu systému přípravy kávy si vychutnáte lahodnou chuť a aroma kávy připravené při perfektní teplotě z čerstvých kávových zrn. Díky klasickému napěňovači mléka snadno připravíte například krémově jemné cappuccino. Snadná příprava 2 lahodných typů káv z čerstvých kávových zrn.

Klasický napěňovač mléka vytváří páru, takže můžete snadno připravit hedvábně hladkou mléčnou pěnu pro své cappuccino. Jelikož má klasický napěňovač mléka pouze dva díly, také se snadno čistí.

Upravte si sílu aroma a množství kávy pomocí nabídky My Coffee Choice. Jednoduše si vyberte ze tří různých nastavení dle vlastních preferencí. Neodolatelná chuť a aroma kávy z čerstvých zrn je na dosah jednoho stisknutí tlačítka. Náš intuitivní dotykový displej vám umožní snadno vybrat oblíbenou kávu.

Čištění a údržba kávovaru jsou snadné díky automatickému programu, který vás upozorní na nutnost odstranění vodního kamene. Frekvenci tohoto postupu si můžete nastavit podle tvrdosti vody u vás doma. Pro vaše pohodlí je možné mýt celý mléčný systém, odkapávací tácek i zásobník na mletou kávu v myčce nádobí.

Testy a recenze kávovaru Philips EP2220/10 dávají hodnocení 93%

Automatický kávovar espresso Philips EP 2230 10

Klasické espresso, cappuccino, latte macchiato, oblíbené kávové speciality, nebo mléčné nápoje vykouzlíte snadno a rychle právě díky tomuto plně automatickému kávovaru, který je vhodný na přípravu kávy doma, ale i v kanceláři.

Systém LatteGo pro hedvábně jemnou mléčnou pěnu umí profesionálně namíchat mléko a vzduch opravdu vysokou rychlostí ve speciální napěňovací komoře. Tajemství úspěchu spočívá v tom, že vzniklou krémovou vrstvu lahodné mléčné pěny přidá bez rozstřiku a v té správné teplotě.

Sofistikovaný systém Aroma Extract dokáže udržet teplotu vody v rozmezí 90 až 98 °C a zároveň regulovat průtok vody. Právě díky tomu zajistí optimální poměr mezi teplotou přípravy a mezi teplotou extrakce aroma. Výsledkem je opravdu lahodná káva v každém ohledu.

Odolný integrovaný mlýnek si můžete nastavit ve 12 různých stupních, takže kávová zrna můžete namlít klidně jako ultra jemný prášek, nebo jako nahrubo mletou kávu. Keramický mlýnek je extrémně odolný. Namele dostatek čerstvé kávy, ze které vykouzlíte minimálně 20 000 šálků lahodné kávy.

Designéři vyvinuli uzávěr Aroma seal, který se postará o to, aby si voňavá kávová zrna během skladování zachovala své bohaté a intenzivní aroma. Uzávěr zároveň významně snižuje hluk během mletí, což je určitě příjemné.

Testy a recenze kávovaru Philips EP 2230/10 dávají hodnocení 92%

Automatický kávovar Philips Saeco EP 5334 10

Espresso Philips Series 5000 LatteGo EP5334/10 je automatický kávovar, který má inovativní nádobu na mléko LatteGo – nejrychlejší čištění systému napěnění mléka 6 druhů nápojů. Sametově jemná mléčná pěna díky inovativnímu napěňovači mléka LatteGo. Cappuccino a Latte Macchiato jedním stiskem.

Patentované keramické mlýnky zaručí dlouhotrvající výkon až po 20000 šálků kávy 5 stupňů nastavení hrubosti mletí. Nastavitelné funkce: 5 stupňů intenzity kávy, teplota a velikost šálku. Možnost horké vody, možnost mleté kávy. Odnímatelná spařovací jednotka a nádržka na vodu.

Snadné čištění a údržba: 5000 šálků kávy bez odvápňování díky filtru AquaClean, automatické odstraňování vodního kamene, automatické proplachování. Vyjímečně jednoduché čištění systému napěnění mléka LatteGo – pouze 2 části bez hadiček, vhodné do myčky.

Testy a recenze kávovaru Philips Saeco EP 5334/10 dávají hodnocení 93%

Automatický kávovar espresso Philips EP 2224 40

Díky našemu inteligentnímu systému přípravy kávy si vychutnáte lahodnou chuť a aroma kávy připravené při perfektní teplotě z čerstvých kávových zrn. Díky klasickému napěňovači mléka snadno připravíte krémově jemné cappuccino nebo latte macchiato. Široká škála káv podle vaší chuti.

Lahodná mléčná pěna s klasickým napěňovačem mléka. Snadný výběr kávy pomocí intuitivního dotykového displeje. Upravte si sílu aroma a množství kávy pomocí nabídky My Coffee Choice. Vysoce kvalitní káva z čerstvých kávových zrn a dokonalá teplota, aroma a crema v každém šálku.

Až 5000 šálků bez odstraňování vodního kamene díky filtru AquaClean. Snadné čištění díky plně vyjímatelné spařovací jednotce. Pohodlné automatické odstranění vodního kamene. Jednotlivé části lze mýt v myčce – praktické a pohodlné. Snadné použití a čištění pro každodenní potěšení z vynikající a lahodné kávy.

Testy a recenze kávovaru Philips EP 2224/40 dávají hodnocení 90%

Automatický kávovar espresso Philips EP 5360 10

Užívejte si své oblíbené kávové nápoje ve výjimečných chvílích. Ať toužíte po espressu, kávě nebo mléčném nápoji, váš plně automatický kávovar vám nabídne perfektní výsledek bez starostí a okamžitě. Vychutnejte si krémové nápoje z čerstvých kávových zrn a mléka jedním dotykem tlačítka. U všech nápojů, včetně specialit espresso, kávy a americano, lze nastavit sílu, teplotu i objem.

Tento plně automatický přístroj nabízí širokou škálu snadno použitelných možností přizpůsobení nápoje podle vaší chuti. Můžete si snadno přizpůsobit a uložit do paměti délku, sílu a teplotu přípravy jednotlivých nápojů. Na výběr máte 5 nastavení síly kávového nápoje, 5 nastavení teploty a 3 nastavení keramických mlýnků. Nebojte se objevovat, experimentovat a vysnít si jakýkoli nápoj.

Mlýnky jsou 100% keramické: extrémně pevné a přesné, takže si můžete vychutnat čerstvou aromatickou kávu z nejméně 20 000 šálků. Keramické mlýnky se nepřehřívají a zachovávají tím i při dlouhodobém užívání chuť zrnkové kávy. 5 aromatických kávových nápojů.

Uzávěr Aroma seal ochrání vaše oblíbená kávová zrna a zajistí, aby si v průběhu času uchovaly své původní aroma, a zároveň snižuje hluk při mletí. S funkcí MEMO vždy získáte šálek kávy podle své chuti. Tato funkce umožňuje upravit a uložit délku extrakce kávy a cappuccina, takže váš přístroj bude přesně vědět, jakou kávu máte nejraději.

Intuitivní displej zobrazuje všechny potřebné informace, abyste mohli zařízení snadno ovládat a dosáhli nejlepšího výkonu. Kombinace ikon a textu vás provede všemi možnostmi přizpůsobení a důležitými aktivitami údržby.

Testy a recenze kávovaru Philips EP 5360/10 dávají hodnocení 93%

Automatický kávovar Philips Saeco EP 2224 10

Díky našemu inteligentnímu systému přípravy kávy si vychutnáte lahodnou chuť a aroma kávy připravené při perfektní teplotě z čerstvých kávových zrn. Díky klasickému napěňovači mléka snadno připravíte krémově jemné cappuccino nebo latte macchiato.

Upravte si sílu aroma a množství kávy pomocí nabídky My Coffee Choice. Jednoduše si vyberte ze tří různých nastavení dle vlastních preferencí. Neodolatelná chuť a aroma kávy z čerstvých zrn je na dosah jednoho stisknutí tlačítka. Náš intuitivní dotykový displej vám umožní snadno vybrat oblíbenou kávu.

Lahodná mléčná pěna s klasickým napěňovačem mléka. Klasický napěňovač mléka vytváří páru, takže můžete snadno připravit hedvábně hladkou mléčnou pěnu pro své cappuccino. Jelikož má klasický napěňovač mléka pouze dva díly, také se snadno čistí.

Naše odolné keramické mlýnky lze nastavit ve 12 stupních: svá kávová zrna můžete umlít jakkoliv od ultra jemného prášku až po nahrubo mletou kávu. Dokonalá teplota, aroma a mléčná pěna v každém šálku.

Inteligentní systém Aroma Extract pro přípravu kávy dokáže dosáhnout optimální rovnováhy mezi teplotou přípravy a extrakcí aromatu, protože udržuje teplotu vody v rozmezí 90 a 98 °C a současně reguluje průtok vody, abyste si mohli pokaždé vychutnat svou lahodnou kávu. 20 000 šálků té nejlepší kávy díky odolným keramickým mlýnkům.

Spařovací jednotka je srdcem každého plně automatického kávovaru a měla by se pravidelně čistit. Plně vyjímatelná spařovací jednotka umožňuje důkladné čištění opláchnutím pod tekoucí vodou. Čištění a údržba kávovaru jsou snadné díky automatickému programu, který vás upozorní na nutnost odstranění vodního kamene.

Testy a recenze kávovaru Philips Saeco EP 2224/10 dávají hodnocení 100%