Svítící dámská sukně kterou ještě nikdo nemá

Máte ráda hvězdy a chcete být výjimečná? Tak si kupte elegantní dámskou svítící sukni a budete svítit a jiskřit jako hvězda.

Kdekoliv přijdete, tak hned na sebe upoutáte pozornost a celou místnost prozáříte jako hvězda. Opravdu to není žádný trik, ale taková svítící sukně existuje a dokonce ve všech velikostech. Bohužel tuto svítící sukni můžete mít pouze v jedné barvě a to v nebesky modré.

Hvězdná sukně je v délce po kolena a skládá se ze tři vrstev, kdy každá má svou funkci. Spodní vrstva slouží jako taková bezpečnostní vrstva, aby se případné teplo nepřenášelo na tělo. A naopak, aby vaše tělo neprosvítalo a zároveň nerušilo celkový světelný dojem. Na prostřední vrstvě je připevněn lehký světelný řetěz s 250 led světly a malá napájecí baterie. Na horní vrstvě jsou nakreslena různá souhvězdí a malé či velké hvězdy podle inspirace z naší oblohy.
Celkový dojem poté působí, jako nádherná a hvězdná svíticí sukně podobná skutečné noční obloze.

Světelnou a hvězdnou sukni můžete nosit ve dne i v noci při jakékoliv příležitosti. Svítící sukně má tři režimy, kdy mohou být světla úplně vypnutá, zapnutá, nebo nastavení střídání světel ve dvou fázích.

Pokud máte ráda souhvězdí a hvězdnou noční oblohu, tak vám svítící sukně splní sen a ještě máte jistotu, že z vás nikdo nespustí oči. Určitě se jedná o zajímavou sukni, ale pro běžné nošení vhodná moc nebude.

Další inspiraci a obchody se značkovým oblečením a obuvi najdete zde: Další zajímavé články z kategorie Móda

Svítící dámská sukně

Svítící dámská sukně