zápach z úst

Nežádoucí účinky spaní s otevřenými ústy

Budíte se v noci často s pocitem, že máte sucho v ústech jako na poušti? Může to být způsobeno tím, že při spánku s otevřenými ústy dýcháte ústy. Jedním z hlavních důvodů dýchání ústy je ucpaný nos a dalšími důvody mohou být vybočená nosní přepážka, nosní polypy, spánková apnoe nebo zvětšené nosní mandle.

Read More

Co je vhodnější: Dýchání ústy nebo nosem

Věnujte chvíli pozornosti svému dýchání. Dýcháte ústy nebo nosem? Záleží na tom víc, než si myslíte. Dýchání ústy představuje zdravotní problém. Vyskytuje se u lidí všech věkových kategorií, ale nejčastěji u dětí předškolního věku.

Read More

Proč je dýchání ústy škodlivé a jak ovlivňuje zdraví

Dýchání je pro život nezbytné. Děláte to den co den! A i když se to zdá být naprosto základní, existuje správný způsob dýchání. Například dýchání nosem je zdravé a normální. Co se týče dýchání ústy? To je zdravotní problém. Ovlivní jak vaše ústa, tak celkovou kvalitu života.

Read More

Příčiny chronického zápachu z úst a jak se ho zbavit

Zápach z úst může být velmi nepříjemný problém. Bohužel může narušit společenský život lidí a také může velmi snížit sebevědomí osob, které trpí zápachem z úst. V závažných případech se lidé se zápachem z úst rozhodnou z důvodu nejistoty raději nemluvit a méně komunikovat.

Read More

Nežádoucí účinky sprejového osvěžovače dechu

Nikdo neslyší rád nebo nechce vědět, že má nepříjemný zápach z úst. Kromě toho, že je to trapné, zápach z úst neovlivňuje jen vás, ale i vaše okolí. Tento nepříjemný zápach je důsledkem plynů produkovaných bakteriemi, které se hromadí ve vašich ústech, zubech a jazyku.

Read More