sexuální touha

Je sex během těhotenství bezpečný pro matku i dítě

Je sex během těhotenství bezpečný? Některé kultury tvrdí, že ano, sex během těhotenství usnadňuje porod. Některé kultury říkají, že ne. Lékařská věda říká, že sex je bezpečný, pokud máte nízkorizikové těhotenství. Pokud však máte určité komplikace, například slabý děložní čípek nebo potraty v minulosti, je lepší se sexu vyhnout.

Read More

Věci, které se stanou, když přestanete mít sex

Čas od času nastane období bez sexu – někdy se naše pracovní a cestovní plány neshodují s plány našeho partnera. Období bez sexu nás může dokonce přimět k tomu, že si svého sexuálního života začneme více vážit a vrátíme se k němu s nadšením a elánem.

Read More

Co by se všichni muži měli dozvědět o vagínách

Příliš mnoho mužů považuje vagíny za tajemné objekty a příliš mnoho žen kvůli tomu trpí. Skvělý sex vás dva může sblížit a posílit vaše pouto. Pokud však stále máte problém zvládnout problematiku jazyka vagín, je možné, že vaše partnerka nebude mít ze sexu takové uspokojení jako vy.

Read More

Proč byste měli bez ostychu mít častěji ejakulace

Váš sexuální život, ať už s partnerem nebo s dlaní, je nesmírně osobní. Kolikrát to děláte nebo jak to děláte, vychází z vrozené touhy a nikomu do toho nic není. Děláte to pro potěšení, jako odbourávání stresu na konci dlouhého dne nebo z jakéhokoli jiného důvodu.

Read More