hydratace

Důvody, proč byste měli pít více vody

Voda není nic menšího než neuvěřitelný kouzelný nápoj. Dává a obnovuje život na naší planetě. Přínosů vody pro naše tělo je nespočet. Zachovává život, jak ho známe, od počátku věků. Voda je nedílnou součástí udržování všech našich tělesných funkcí.

Read More

Příznaky dehydratace, na které je třeba dávat pozor

Až 60 % lidského těla tvoří voda, což znamená, že pití vody je nezbytné pro fungování a přežití. Každý orgán v těle je závislý na vodě, aby mohl fungovat, takže je na nás, abychom se hydratovali. Když nemáme dostatek vody, naše tělo se dehydratuje, což může mít vážné následky.

Read More

Dehydratace: Může být opravdu příčinou zvracení

Zvracení je nedobrovolné vypuzení nebo násilné vypuštění obsahu žaludku ústy. Může se jednat buď o jednorázovou událost, ke které došlo proto, že jste snědli něco nezdravého, co se vám v břiše správně neusadilo, nebo může být příznakem nějakého základního onemocnění.

Read More

Co je dehydratace: Příznaky, rizika a prevence

Voda je základem života. Klíčem k přežití všech živočišných druhů, které se přestěhovaly na souš, je od nepaměti hydratace. Voda tvoří 75 % lidského těla, kde přenáší, rozpouští a doplňuje živiny i organické látky, a zároveň odvádí odpadní látky.

Read More