Používáte na make-up štětce nebo houby?

Krásná sada make-up se štětcem

Někdo používá na make-up jemné houby a jiný zase nedá dopustit na různé štětce.

Záleží jak je kdo zvyklý a hlavně jaký make-up používá, takže čím se nejlépe nalíčit. To zase není tak jednoduchá otázka, ale částečně se na ni odpovědět dá.
Hodně také záleží jaký chceme konečný výsledek a to vše musíme zvážit. Dokonce ani maskérky v tom nemají úplně jasno, ale určitě Vám poradí a doporučí to nejvhodnější. Důležité také je jaký make-up zvolíme, jestli práškový, krémový nebo tekutý.
Každý má něco do sebe a s každým se budeme líčit zcela jinak, ale vždy budete dokonalá a krásná.

Houby doporučujeme spíše na tekutý make-up nebo na krémy. Samozřejmě, že ještě navíc jiného výsledku dosáhneme s houbou hrubou a jiného s jemnou.
Houbu použijeme k líčení bez zvýraznění, spíše celkové nanesení bez kontur a ostrých hran. Jsou ženy, které tekutý make-up nebo krém nanášejí přímo rukou, je to jen o zvyku a ničemu to nevadí.

Štětce a štětečky spíše použijeme na práškové produkty a na přesné kontury a linky. Samozřejmě podle použití musíme použít buď tenký nebo větší štětec.
Určitě doporučujeme používat syntetický štětec a jestli bude hustší nebo řídší je opět podle zvyku a stylu nanášení.

Vždy to je o citu a stylu jakým způsobem make-up požíváme a pro jakou příležitost. A určitě je důležitý i typ pleti, jestli je hrubá, suchá, jemná nebo mastná. Určitě se snažte mít práškový, krémový nebo tekutý make-up v použitelném stavu. Když né úplně nový, tak alespoň nevyschlý a neztuhlý…je nepříjemné když je již nepoužitelný.

Jaký make-up požíváte nejraději Vy a dokážete se nalíčit krásně sama a vypadat lépe než většina celebrit?

Pokud hledáte kvalitní a zároveň cenově dostupnou kosmetiku, tak doporučujeme nákup v těchto ověřených obchodech zde:  Další zajímavé články z kategorie Krása

Práškový make-up se štětcem   Kompaktní pudr Lancome Color Ideal Poudre

Make-up Clinique Superbalanced Make Up               Make-up Chanel Vitalumiere Fluid Makeup

Make-up Dermacol Imperial Make-Up                           Make-up Estée Lauder Double Wear Light Stay In Place Makeup