Nejlepší tipy na nejprodávanější a oblíbené sluchátka

Při výběru sluchátek se na trhu nabízí nespočet různých variant a možností, proto představíme nejprodávanější a nejvíce oblíbené sluchátka. Nejdůležitější parametr je účel využívání sluchátek, tedy za jakým účelem a při jaké činnosti budete dané sluchátka využívat. Mezi základní typy sluchátek patří špuntová, peckové, náhlavní, bezdrátové, sportovní, pro gamery a studiové sluchátka.

Existuje spousta konstrukcí a každá má své výhody i nevýhody. Musíte volit mezi drátovými a bezdrátovými modely, přičemž se objevují i extrémně populární nová řešení, jako jsou true wireless sluchátka. Některá sluchátka mají vlastnosti výhodné pro sportovce (například odolnost proti potu), jiná uspokojí citlivé uši těch nejnáročnějších audiofilů.

Kvalitní a levné sluchátka můžete koupit zde: Další zajímavé články z kategorie Elektronika

Většina uživatelů vybírá ze základních typů a druhů

sluchátek do ucha – intraaurálních, tedy peckových či špuntových
sluchátek na ucho – supraaurálních
sluchátek okolo ucha – circumaurálních

Pecky jsou typ takzvaných intraaurálních sluchátek, což znamená, že se umísťují přímo do ucha. Vyznačují se zakulaceným tvarem, proto aby dobře držely v uchu posluchače a horší izolací externích zvuků. Zpravidla bývají považovány za základní výbavu, která bývá často dodávána k zařízením i zdarma, a proto nedisponují dostatečnou kvalitou. Nicméně pokud si potrpíte na kvalitu, i v této kategorii se dá za vyšší cenu sehnat dobrý produkt.

Špunty jsou konstrukčně velmi podobné peckám, a také spadají do kategorie intraaurálních sluchátek. Na rozdíl od pecek mají na konci umístěný nástavec, který zabraňuje vniku externích zvuků. Tento nástavec bývá nejčastěji gumový, molitanový nebo pěnový a dokonale ucpává zvukovod, což má za následek dokonalý požitek z hudby. Špunty tedy většinou nabízejí podstatně lepší vlastnosti než pecky, ale i v této kategorii můžete narazit na nekvalitní modely. Špuntům bývá často vyčítáno, že pevnost usazení v uchu je dosažena na úkor pohodlí posluchače, protože nástavec je částečně umístěn uvnitř ucha, což může vyvolávat nepříjemný pocit.

Circumaurální sluchátka jsou typické tím, že obepínají celé ucho posluchače. Okraj sluchátka se pak standardně dotýká boční strany hlavy posluchače, čímž dochází k poměrně slušné eliminaci okolních zvuků a ruchu. Potah náušníků, tedy částí sluchátek, které se dotýkají uší, je nejčastěji z plastu, koženkového nebo koženého materiálu. Tento typ sluchátek je obvykle velmi pohodlný a nabízí vlastnosti vysokých standardů. Z toho důvodu jsou také circumaurální sluchátka používána například v profesionálních audiostudiích, velmi vhodné jsou však také pro domácí účely běžných posluchačů.

Supraaurální sluchátka leží na ušním boltci, ale okolo něj se hlavy nedotýkají. Díky menším rozměrům jsou také zpravidla skladnější a lehčí. Za jejich největší nevýhodu je považována nepohodlnost, protože při poslechu máte sluchátka přímo na boltci, což téměř znemožňuje poslouchat dlouhé hodiny.

Dělení sluchátek podle účelu a využití

Všechny kvalitní i levné sluchátka jsou navenek stejné a všechny splňují stejnou funkci, a to že generují zvuk. Postupem času a zlepšením technologií se od sebe začaly sluchátka odvíjet. Ne nějak zásadně, ale postupně vznikly různé kategorie, na základě kterých zařazujeme sluchátka.

Sportovní sluchátka
Na sport se ve většině případů hodí špuntová nebo pecková sluchátka. Poměrně dobře tlumí okolní hluk, což je jasná výhoda, ale je také třeba počítat s tím, že byste vždy měli povědomí o svém okolí. Bezpečnost by měla mít vždy přednost, abyste například slyšeli blížící se automobil.

Cestovní sluchátka
Sluchátka na cestování najdou své využití každou chvíli. Hodí se při dlouhých cestách autobusem, cestu do práce i na občasný poslech mezi tím. Určitě by vás napadlo, že by taková sluchátka měla dobře tlumit ruchy z okolí. Zároveň však od nich budete vyžadovat odolnost a skladnost.

Sluchátka pro domácí využití
Tato sluchátka jsou určená k dlouhodobému poslechu. Hodí se na poslech hudby, kdy nechcete nikoho rušit, využití ale najdou i u televize nebo počítače. U sluchátek pro domácí poslech se zaměřte na pohodlí. Velké zastoupení v této kategorii mají sluchátka kolem uší, která nesvírají přímo uši, ale hlavu kolem nich.

Herní sluchátka
Herní modely jsou nejčastěji velká sluchátka okolo uší, zpravidla doplněná o mikrofon – takže jde o headset. Hráči si obecně potrpí na kvalitu, takže můžete očekávat výbornou reprodukci audia. Důraz také bývá kladený na technologie, které nejsou ryze „hudební“, jako je prostorovost zvuku.

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější a nejlepší kabelové i bezdrátové sluchátka letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné sluchátka, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A

Zahoďte za hlavu svazující dráty minulosti a nechte se pohltit inteligentní technologií budoucnosti. Bezdrátová sluchátka do uší umí nejen automaticky rozpoznat, kdy máte sluchátka v uších, a případně pozastavit přehrávání, ale také je lze ovládat pohodlně hlasem. Stačí jen oslovit virtuální asistentku Siri.

Díky praktickému a stylovému nabíjecímu pouzdru navíc můžete hudbu s AirPods poslouchat po dobu více než 24 hodin na jedno nabití. Sluchátka snadno a rychle propojíte s vašimi dalšími zařízeními, ať už se jedná o iPhone, iPad nebo třeba Apple Watch.

Už žádné uzly a překážející kabely. Bezdrátová sluchátka Apple AirPods jsou nejen moderní, ale také praktická. Pokud zrovna neposloucháte svou oblíbenou hudbu, jednoduše je schováte do malého elegantního pouzdra, kde se navíc dobijí.

Stačí jen jednoduché poklepání na sluchátko a můžete zapnout přehrávání nebo přeskočit skladbu. Díky novému čipu Apple H1, optickým čidlům a pohybovým akcelerometrům AirPods poznají, zda je máte právě nasazené na uších, a automaticky dokáží pozastavit skladbu nebo přesměrovat zvuk jen do jednoho zrovna používaného sluchátka.

Další akcelerometr pomáhá filtrovat okolní hluk a zaměřit se na váš hlas. Při telefonování z rušných míst vás tak volající lépe uslyší. Lépe vám díky tomu porozumí i virtuální asistentka Siri, s jejíž pomocí změníte hlasitost, přeskočíte na další píseň, nebo třeba vytočíte telefonní číslo a vyhledáte si trasu.

Propojit lze sluchátka nejen s iPhonem, ale také s chytrými hodinkami Apple Watch, vaším iPadem nebo Macem. Přepínání mezi zařízeními je rychlé a snadné díky novému čipu H1, který zajišťuje stabilní bezdrátové připojení a až o 30 % menší prodlevu v přenosu zvuku při hraní her. Sluchátka jsou samozřejmě vybavena technologií Bluetooth.

Mějte sluchátka vždy po ruce v praktickém pouzdře, vyrobeném v praktickém, lehkém a elegantním designu. V případě potřeby funguje jako náhradní baterie, se kterou sluchátka jednoduše dobijete, ať už jste kdekoli.

Na jedno nabití mají samotná sluchátka dostatek energie na pět hodin poslechu nebo až tři hodiny hovoru. S dobíjecím pouzdrem vydrží AirPods v provozu celkem více než 24 hodin. A když zrovna nestíháte, stačí jen patnáct minut v nabíjecím pouzdru a můžete s nimi poslouchat hudbu až tři hodiny nebo dvě hodiny telefonovat. Stav nabití pak zkontrolujete jednoduše přiložením k vašemu iPhonu, na jehož displeji se zobrazí data o baterii.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A dávají hodnocení 96%

Bezdrátová sluchátka s nabíjecí kolébkou a mikrofonem Panasonic RZ-S500WE

Bezdrátová sluchátka Panasonic RZ-S500WE-K vám zajistí výbornou zábavu v každé volné chvilce. Poslouchejte oblíbené písničky ve výborné kvalitě, ať už jste doma, dáváte si obědovou pauzu v práci, míříte do školy, nebo se potíte v posilovně.

Mají půvabný design a zároveň dokonale vyladěný zvuk – moderní sluchátka Panasonic RZ-S500WE si budou chválit i posluchači a posluchačky, co si potrpí na výborné zvukové vlastnosti a pěkné provedení. Osazena jsou 6mm neodymovými měniči, které stojí za příjemně znějícími středy, jasnými výškami a silnými basy.

Duální hybridní potlačení šumu aktivně odstíní okolní hluky, takže nebude od poslouchání nic rušit. Zvuk si navíc můžete snadno nastavit skrze mobilní aplikaci Panasonic Audio Connect, která pomůže nejen s uzpůsobením zvuku na míru poslouchajícího, ale zprostředkuje i snadné párování, hledání sluchátek a jejich nastavení.

V uších jsou sluchátka velice pohodlná díky měkkým silikonovým špuntům a dobře drží. IPX4 certifikace zaručuje, že sluchátka neponičí postříkání vodou nebo déšť. Hodí se tak i pro ty, co se rádi pohybují a sportují venku a neví, jestli je zrovna nezastihne dešťová přeháňka.

Pro připojení moderních špuntových sluchátek Panasonic RZ-S500WE ke zdroji muziky nebudete potřebovat ani jeden kabel, jsou totiž ryze bezdrátová. Se zdrojem audia je spojíte skrze bezdrátovou technologii Bluetooth ve verzi 5.0. Spojení je velice stabilní díky jedinečné konstrukci antény a dotykového snímače uvnitř sluchátek.

Stabilitu si budete pochvalovat i v přeplněných místech, kde u běžných BT sluchátek dochází k přerušení hudby. Senzační jsou také MEMS mikrofony, které potlačují okolní hluky tak, aby docházelo k efektivnímu přenosu hlasu. Sluchátka jsou proto skvělá na handsfree volání a k tomu podporují hlasové ovládání.

Na nabití hrají 6,5 h a dalších 19,5 h dodá nabíjecí box. Spěchálci budou nadšení z rychlonabíjecí funkce – pro dalších 70 min provozu sluchátek stačí nabíjet jen 15 min. Spotřebu energie výrazně snižuje nezávislé připojení levého a pravého sluchátka, zvuk totiž proudí při přenosu z telefonu rovnou do obou sluchátek.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Panasonic RZ-S500WE dávají hodnocení 91%

Bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem Apple AirPods PRO MWP22ZM/A

Bezdrátová sluchátka AirPods Pro se stanou nezbytným doplňkem vašeho iPhonu či Apple Watch. Nabídnou vám perfektní reprodukci zvuku, potlačují okolní hluk a jsou velice pohodlná. Měkké silikonové koncovky ve třech velikostech se přizpůsobí tvaru vašeho ucha, díky čemuž vám bez problémů padnou.

Sluchátka se postarají o to, aby vás při poslechu nerušilo okolí, ale zároveň disponují režimem propustnosti. Jejich součástí je nabíjecí pouzdro, které vám umožní je bez omezení využívat po celý den.

AirPods Pro se chlubí ergonomickým a vysoce pohodlným designem, díky kterému nebudete o sluchátkách téměř vědět. Jejich součástí jsou špunty ve třech velikostech vyrobené z měkkého silikonu, které se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho ucha. Nikde tak netlačí ani nekloužou. Nechybí jim taktéž průduchy na vyrovnání tlaku.

Sluchátka disponují schopností potlačovat okolní ruch. Koncovky se neustále přizpůsobují tvaru vašeho ucha, díky čemuž tak nabízí ničím nerušený poslech. Potřebujete-li však občas zároveň vědět i o světě kolem sebe, sluchátka lze jednoduše přepnout i do režimu propustnosti – rázem budete slyšet i okolní hluk.

Součástí balení je bezdrátové nabíjecí pouzdro, díky kterému můžete AirPods Pro využívat bez omezení více než 24 hodin. Na jedno nabití vydrží sluchátka 4,5 hodiny v režimu potlačení okolního hluku nebo 5 hodin v režimu propustnosti.

Ať už si užíváte tónů své oblíbené hudby, sledujete film nebo posloucháte podcast, těšit se můžete na kvalitní zvukový doprovod. Reproduktor s vysoce pohyblivou membránou produkuje hluboké basy, perfektně ladí frekvence a stará se o nízké zkreslení zvuku.

Decentní design dělá ze sluchátek slušivý doplněk, který padne úplně každému. S vaším iPhonem či Apple Watch se propojí jednoduše a během okamžiku. Navíc jsou odolné proti potu a vodě.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Apple AirPods PRO MWP22ZM/A dávají hodnocení 98%

Stylová bezdrátová sluchátka s technologii Bluetooth QCY T1C

Bezdrátová sluchátka do uší ve tvaru osvědčených špuntů skvěle využijete pro mnoho rozmanitých příležitostí. Ať už budete ladit kondici v posilovně, nebo si půjdete zaběhat, pojedete metrem, nebo budete chtít poslouchat hudbu jen tak pro radost, pak věřte, že vám za opravdu sympatickou cenu nabídnou hodně muziky.

Jistě oceníte pohodlnou konstrukci sluchátek, která hezky drží v uších a nevypadávají, kvalitní vyvážený zvuk s vyšším rozlišením díky profesionálnímu kodeku, redukci okolního šumu a dobrou výdrž baterie díky zdrojovému nabíjecímu pouzdru.

Sluchátka podporují moderní technologii Bluetooth a umí se rychle spárovat s vašim mobilním telefonem. Ovládání je velmi snadné. Sluchátka stačí z jejich pouzdra povytáhnout nebo jemně zatlačit a ihned se automaticky zapnou nebo vypnou.

Ovládání je velmi snadné. Sluchátka stačí z jejich pouzdra povytáhnout, nebo jemně zatlačit a hned se sami automaticky zapnou nebo vypnou. Sluchátka podporují technologii Bluetooth a umí se rychle spárovat s vašim mobilním telefonem.

Baterie vydrží až čtyři hodiny. Pak je nutné obě sluchátka vložit do dobíjecího pouzdra. Na správnou pozici uvnitř je usadí vnitřní magnet. Po nabití se dioda z červené rozsvítí na bílou. Samotné pouzdro nabijete pomocí nabíječky, nebo USB kabelu. Dioda během nabíjení svítí zeleně a po úplném nabití se zhasne.

Bezdrátová sluchátka do uší ve tvaru oblíbených špuntů vám nabídnou zaručené pohodlí. Do uší skvěle padnou, netlačí a nevypadávají. Pyšní se stylovým a nadčasovým designem v elegantní černé barvě.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek QCY T1C dávají hodnocení 86%

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds+ SM-R175

Tato bezdrátová sluchátka od společnosti Samsung na uších sedí tak přirozeně a pevně, že je během nošení vůbec nebudete vnímat. Skvěle dokáží filtrovat okolní ruch, abyste si vychutnali oblíbenou písničku nebo telefonát s kamarády v maximální kvalitě i uprostřed davu.

Pokud ale potřebujete komunikovat s okolím, přizpůsobíte si nastavení tak, abyste slyšeli jak hudbu ze sluchátek, tak ruch okolo sebe. S plně nabitými sluchátky a pouzdrem si můžete užívat špičkový poslech po celý den, celková výdrž dosahuje až 22 hodin a bezdrátové nabíjení vás nezdrží déle, než je nezbytně nutné.

Zaposlouchejte se do své oblíbené písničky v ještě lepším provedení. Galaxy Buds+ mají širší dvoupásmový dynamický systém a ještě lepší ovládání. Hluboké i vysoké tóny zní tak živě a jasně, že se do světa hudby ponoříte okamžitě po nasazení sluchátek.

Zbrusu nový rozměr získá kromě hudby i telefonování. Sluchátka mají jeden vnitřní mikrofon a dva vnější. Společně dokáží zvýraznit váš hlas a zároveň utlumit okolní hluk, takže během volání se s vašimi blízkými budete slyšet tak jasně, jako byste stáli vedle sebe.

Přirozený a čistý zvuk ve studiové kvalitě vás překvapí při každém nasazení sluchátek. Sledování filmů, hovory i poslech audioknih či podcastů si užijete naplno a bez zbytečných rušivých elementů. Pokud potřebujete slyšet i vnější ruch, sami si v nastavení upravíte, jak moc chcete okolí potlačit. Můžete tedy komunikovat v obchodě nebo poslouchat hlášení o zpoždění vlaku i se sluchátky na uších.

Nenechte se při poslechu omezovat baterií. Galaxy Buds+ zvládnou bez přestávky hrát až 11 hodin a, pokud sebou máte nabíjecí pouzdro, dostanete se až na 22 hodin. Za tři minuty v nabíječce získají sluchátka dostatek energie, aby mohly hrát celou hodinu. Užívat si hudbu můžete tedy i v případě, že nemáte dostatek času na nabíjení.

Nabíjecí pouzdro je bezdrátové, takže sluchátka snadno nabijete pomocí jakékoli kompatibilní bezdrátové nabíječky. Nabít se dají také pomocí telefonu, který tento typ nabíjení umožňuje. Ve svém smartphonu, se kterým máte Galaxy Buds+ spárované, snadno zjistíte, kolik procent baterie mají jednotlivá sluchátka a pouzdro k dispozici, a přesně tak víte, kdy je třeba sáhnout po nabíječce.

Telefon můžete nechat v kabelce nebo kapse klidně celý den. Sluchátka se totiž dají jednoduše ovládat poklepáním. Jedno dotknutí touchpadu spustí nebo pozastaví přehrávání, dvojité zaklepání přijme hovor nebo přeskočí na následující skladbu a trojité poklepání vás vrátí na předchozí písničku. V nabídce najdete i delší podržení prstu na touchpadu, pro které si sami nastavíte příkaz.

K telefonu, tabletu, chytrým hodinkám či k jinému chytrému zařízení od společnosti Samsung se sluchátka připojí po aktivaci Bluetooth během okamžiku. Aniž byste je museli odpojovat a následně znovu párovat, samy si vyhledají nejbližší zařízení.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds+ SM-R175 dávají hodnocení 96%

Bezdrátová sluchátka s technologii MaxxBass Niceboy HIVE podsie

Nejnovější bezdrátová sluchátka, která mají dokonale čistý zvuk, zvládnou extrémní podmínky a vydrží až 15 hodin? Ano, to jsou Niceboy Hive podsie. Sluchátka fungují na zvukové technologii MaxxBass, jsou prachuodolná i voděodolná a můžete je připojit k Bluetooth.

Díky mikrofonu s redukcí šumu a funkci handsfree můžete pohodlně přijímat hovory. Vypadá to, že drátům už definitivně odzvonilo a přichází nová generace a styl poslechu hudby.

Hive podsie nabízejí stabilní a ničím nerušený poslech, díky nové Bluetooth technologii v nejnovější verzi 5.0. Čistota a rychlá odezva bez drátů a výpadků. Kvalitní chipset a hlavně technologie MaxxBass umožňuje reprodukovat zvuk v takové kvalitě, aby měl co nejmenší ztráty a tím pádem budete slyšet skladbu jako ve studiu.

Díky krásnému a praktickému nabíjecímu pouzdru máte v kapse doslova až 15 hodin poslechu. Vše díky Bluetooth technologii 5.0, která má menší spotřebu baterie. Nabíjení pomocí nejmodernějšího USB-C je zde samozřejmostí.

Sbohem prachu a dešti. Sluchátka jsou navržena tak, aby zvládla jakýkoliv extrém a váš aktivní životní styl. Pokud vás zastihne zrovna bouřka při běhu, opravdu je nemusíte schovávat do kapsy.

Díky různým velikostem špuntů do uší se nemusíte bát, že vám nebudou sedět. Telefonní hovory budou krásně čisté. Mikrofón aktivně potlačuje ruchy z okolí a tím umožňuje velmi kvalitní přenos hlasu.

Veškeré ovládání najdete přímo na sluchátkách, takže není nutné vytahovat telefon pro přijetí hovoru, změnu skladby nebo zvýšení hlasitosti.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE podsie dávají hodnocení 90%

Kvalitní bezdrátová sluchátka Panasonic RZ-S300WE

Panasonic RZ-S300WE-W jsou bezdrátová sluchátka do uší, která vám zaručí komfort a kvalitu poslechu oblíbené hudby. Ať už máte rádi jakýkoliv žánr, každý tón spolehlivě vynikne díky vysokému frekvenčnímu rozsahu 20 až 20 000 Hz. Melodie se k vašim uším bude linout z velkých, 6mm měničů.

Sluchátka vám zajistí naprostou volnost pohybu, jelikož vás nebudou svazovat překážejícími kabely. Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu až po dobu 7,5 hod, resp. až 30 hodin, pokud máte po ruce nabíjecí kolébku. Ovládat je můžete dotykem, přes aplikaci nebo pomocí hlasových asistentů. Funkce nezávislého pravého/levého sluchátka vám umožní mít nasazené pouze jedno a poslouchat hudbu zcela bez omezení.

Starší způsob přenosu ze zdroje do levého sluchátka a z levého do pravého sluchátka. Tento způsob rychleji vybíjí baterii a je náchylný k přerušování signálu. Panasonic pro svá True Wireless sluchátka výlučně využívá novou metodu přenosu – z chytrého telefonu do obou sluchátek zároveň. Tato metoda zajišťuje stabilní přenos a nízkou spotřebu energie.

Sluchátka jsou ideální volbou pro všechny příležitosti. Disponují odolností IPX4, který jim zaručuje bezchybný provoz i ve vlhkém prostředí. Ani trošku jim nevadí, když na ně dopadnou kapky vody, takže si je můžete nasadit i při sportu nebo chůzi v dešti.

Sluchátka na první pohled zaujmou svými kompaktními rozměry. Téměř nic neváží, takže je v uších ani neucítíte. Za všech okolností vám budou nerušeně a pohodlně zprostředkovávat hudbu na každém kroku, a to ve špičkové kvalitě.

Uvnitř sluchátek se nachází dobíjecí baterie. Ta jim zajistí výdrž až 7,5 hodiny, abyste mohli poslouchat v každé volné chvilce po celý den. Dobu bezdrátového provozu navíc výrazně rozšíříte pomocí nabíjecí kolébky, a to až na 30 hodin přehrávání.

Kromě dotykového ovládání lze sluchátka propojit také s hlasovými asistenty ve vašem chytrém telefonu. Rozpoznají Siri, Alexu i Asistenta Google, které aktivujete pomocí dotykového snímače.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Panasonic RZ-S300WE dávají hodnocení 100%

Bezdrátová sluchátka Honor Choice True Wireless Earbuds

Zpříjemněte si svůj běžecký trénink motivační hudbou. Vyřizujte hovory na rušné ulici. Nechte se vtáhnout do hry díky skvělému ozvučení. S plně bezdrátovými sluchátky Honor Choice bude váš život jednodušší.

Kompaktní provedení, zvýšená odolnost proti vodě a výdrž až 24 hodin díky nabíjecímu pouzdru umožní bezproblémové používání bez ohledu na to, jaké máte zrovna plány. Do vašich uší bude proudit mimořádně kvalitní zvuk a zásluhou technologie Bluetooth 5.0 si nemusíte dělat starosti se složitým párováním sluchátek ani nepříjemnou odezvou. Všechny funkce můžete mít stále pod kontrolou prostřednictvím intuitivního dotykového ovládání.

Sluchátka Honor Choice vám umožní si vychutnat skutečnou volnost, protože fungují zcela bezdrátově. Zároveň si můžete užívat jejich diskrétní a elegantní design. Díky ergonomickému tvaru vám budou sluchátka komfortně sedět v uších, aniž by hrozilo jejich vypadnutí třeba při sportu.

Na jedno nabití vydrží sluchátka až 6 hodin poslechu hudby nebo až 4 hodiny hovoru. S magnetickým nabíjecím pouzdrem můžete výdrž prodloužit o dalších 18 hodin. Bez problémů tak zůstanete na příjmu celý den.

Dopřejte svým uším čistý zvuk bez ohledu na to, zda se jedná o basy, výšky nebo střední tóny. Pomocí 7mm membrány sluchátka vytvoří kvalitní zvuk. Používat můžete klidně pouze jedno sluchátko, abyste měli přehled o tom, co se děje v okolí.

Vyřizujte hovory, kdykoliv potřebujete. Klidně i cestou domů na rušné ulici. Systém s duálními mikrofony umožní efektivně filtrovat okolní hluk, aby vás protistrana bez problémů slyšela.

Ovládejte sluchátka zcela intuitivně pomocí dotykových senzorů. Dvojitým klepnutím na jedno ze sluchátek zahájíte přehrávání hudby nebo přijmete hovor. Krátkým držením pravého sluchátka přeskočíte na další skladbu.

Technologie Bluetooth 5.0 umožní nepřerušovaný přenos zvuku s minimální odezvou. Hlasy tak budou zcela synchronizované s obrazem videa či hry. Navíc odpadá složité párování – sluchátka se s vaším smartphonem propojí okamžitě po vyjmutí z nabíjecího krytu.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Honor Choice True Wireless Earbuds dávají hodnocení 90%

Kvalitní bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pods 2

Vítejte v době bezdrátové. Pryč s nepříjemnými kabely, kterým už dávno odzvonilo. Jsou tu HIVE pods 2, která jsou navrženy tak, aby zvládla přesně to, co vy. Ať jste aktivní sportovci nebo rádi posloucháte hudbu cestou do práce, nové HIVE pods 2 oceníte vždy a všude. Sluchátka mají dotykové ovládání, vydrží až 35 hodin s nabíjecím pouzdrem, přijímají handsfree hovory a navíc jsou i voděodolná.

Kvalitu a ničím nerušený přenos zaručuje Bluetooth v poslední verzi 5.0 se zvýšenou rychlostí přenosu podle standardu EDR. Prostě skvělý zvukový zážitek bez kompromisů.

Jako u předchozí generace je kladen důraz na dokonalý zvukový zážitek. Pokud si rádi užíváte dunivé basy, určitě oceníte technologii MaxxBass. Kvalitní hardware a tato technologie produkuje čistý a dokonalý zvuk jako ve studiu.

Samotná sluchátka disponují výdrží téměř 7 hodin a s nabíjecím pouzdrem máte v kapse až 35 hodin poslechu – a to už je opravdový výkon. Vše opět díky Bluetooth v poslední verzi 5.0, která má nižší spotřebu baterie.

Déšť už vás nemusí zajímat. Voděodolné zpracování se stupněm krytí IPX5 zajistí fungování za extrémních povětrnostních podmínek. Skvělý doplněk aktivního životního stylu.

S vyměnitelnými špunty různých velikostí padnou sluchátka každému. Telefonování také není problém díky zabudovanému handsfree. Vše, co potřebujete, je pak přímo na sluchátkách.

Ovládání hudby, hlasitosti, přepínání skladeb a přijímání hovorů bude díky Smart buttons naprosto jednoduché, bez nutnosti vytahovat telefon. Navíc dotyková tlačítka umožňují pohodlné ovládání, které je efektivní a pro uši komfortní.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Pods 2 dávají hodnocení 89%

Bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem Xiaomi Haylou GT1

Bezdrátová sluchátka od značky Xiaomi splňují vše, co běžný uživatel hledá – mají kvalitní zvukový přenos, skvěle vypadají a navíc disponují příjemnou cenou. Díky rozhraní Bluetooth 5.0 nabízejí stabilní připojení a snadné párování s chytrým telefonem.

Produkují čistý a kvalitní zvuk a jsou vybaveny technologií, která potlačuje okolní šum. Také podporují handsfree hovory. Jejich součástí je nabíjecí pouzdro, se kterým vám vydrží v provozu až 12 hodin. Sluchátka jsou voděodolná, ergonomická a mají moderní design.

Sluchátka Haylou GT1 podporují rozhraní Bluetooth 5.0, které se postará o stabilní připojení až na 15 metrů. Párování probíhá automaticky po vyndání sluchátek z pouzdra. Sluchátka podporují handsfree volání – příchozí hovor snadno přijmete jediným tlačítkem, kterým zároveň ovládáte i přehrávání hudby.

Sluchátka se chlubí vysokou kvalitou zvukového přenosu. Díky inteligentní technologii potlačování šumu navíc vždy uslyšíte jen to, co potřebujete. Bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.

Nejen, že jsou líbivá, ale také ledacos vydrží. Sluchátka disponují voděodolným designem, lehkou konstrukcí i moderním vzhledem. Váží pouhých 8 gramů a ergonomický design zajistí, že vám pohodlně padnou do ucha.

Díky nabíjecímu pouzdru vám sluchátka vydrží v provozu opravdu dlouho. Samotné poběží na plné nabití 3,5 hodiny. V kombinaci s nabíjecím pouzdrem můžete však dosáhnout až 12hodinové výdrže. Samotné pouzdro pak jednoduše nabijete pomocí USB kabelu.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Xiaomi Haylou GT1 dávají hodnocení 94%

Kvalitní bezdrátová sluchátka Marshall Major III Bluetooth

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s dosahem až devět metrů, která předčí všechna vaše očekávání. Měniče o velikosti 40 mm dokonale zprostředkují hluboké basy i čisté výšky. Krásný design vytvořený i s důrazem na komfort nošení a praktičnost. Perfektní je i vysoká, a to více než 30 hodinová výdrž na jedno nabití.

Moderní technologii najdete ukrytou i v nenápadném malém multifunkčním tlačítku. Díky němu můžete snadno listovat v hudební knihovně, měnit hlasitost, ale i ovládat příchozí hovory na vašem chytrém telefonu.

Tato Bluetooth bezdrátová sluchátka vynikají i nadstandardní dobou, po kterou vám dovolí poslouchat vaše oblíbené skladby. Rockové pecky, pop hity či cokoliv, co je vašemu uchu blízké si na jedno jediné nabití budete moci užívat přes 30 hodin. I při opravdu dlouhém cestování si nemusíte lámat hlavu s hledáním nabíjecí zásuvky.

Již tak tradiční dokonalost zvuku se line z pohodlných sluchátek, která dokonale padnou. Výjimečné vyvážení každého tónu se postará o nikdy nekončící fascinaci ze zvukové čistoty. Posílené basy, mrazivě čisté výšky a jemné střední melodie mají na svědomí 40 mm měniče.

Krom své kvality zvuku si tato sluchátka zamilujete i pro jejich nápadně krásný a elegantní design a pohodlí. Velké komfortní ušní polštářky jemně doléhají na uši a netlačí. O pohodlí při nošení se stará i polstrovaný horní oblouk. Díky skládacímu patentu sluchátka lehce složíte a uložíte na později.

Na levém sluchátku se nachází multifunkční designové tlačítko, pomocí kterého lze snadno sluchátka ovládat. Pomocí několika stisknutí je možné skladby libovolně přehrávat, pozastavit, přepínat dopředu i zpět a je možné i ovládat hlasitost. Pomocí tohoto tlačítka budete moci ovládat i váš chytrý telefon. Můžete tak přijímat, odmítat nebo ukončovat příchozí hovory.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Marshall Major III Bluetooth dávají hodnocení 93%

Kvalitní kabelové herní sluchátka HyperX Cloud II

V herním průmyslu se výrobci předhání v tom, kdo vytvoří hezčí herní sluchátka. Společnost Kingston se však rozhodla vybočit z tohoto trendu a mimo elegantní design se začala soustředit na kvalitu podávaného zvuku. Vznikla tak skvělá herní sluchátka, která v sobě ukrývají dokonce vestavěnou zvukovou kartu DSP.

Délka přívodního kabelu činí 1 metr + 2metrový nástavec. Důležité pro hráče jsou tvarovatelné polštářky z paměťové pěny, které se postarají o pohodlí během hraní. Sluchátka disponují také odnímatelným mikrofonem, který díky digitální technologii nabídne neobvykle čistý zvuk. Díky USB koncovce a přibalené 3,5milimetrové redukci se nemusíte omezovat ani platformou připojeného herního zařízení.

U tohoto modelu herních sluchátek se nemusíte obávat nepříjemných okolních zvuků. Díky promyšlené konstrukci a vysoce izolujícím polštářkům si můžete naplno užít hraní her, sledovaní filmů nebo poslech hudby.

Tento model je primárně určen milovníkům her. Výrobce tedy přizpůsobil sluchátka tak, aby i při relativně dlouhé době nošení zůstala stejně pohodlná a netlačila vás. K dosažení dobrého výsledku pomohla paměťová pěna, která se individuálně upraví podle tvaru uší a dále velmi měkké, a přesto stále dobře izolující polštářky, které ani po dlouhém nošení netlačí.

K sluchátkům je možné připojit i přibalený mikrofon, který získal dokonce certifikát od společnosti TeamSpeak. Navíc je zvuk přicházející do mikrofonu digitálně upraven tak, aby byl co nejvíce zredukován okolní šum. Díky těmto vlastnostem se tak nemusíte obávat o kvalitu vašeho hlasu, a to jak při hraní, tak například při Skype hovorech.

Zajímavým doplňkem u herních sluchátek může být ovladač regulace hlasitosti. Ten kupodivu neslouží pouze k úpravě hlasitosti sluchátek, ale také mikrofonu. Mimo to naleznete na ovladači také tlačítko s nápisem 7.1. Zmíněné tlačítko slouží k vyvolání virtuálního prostorového zvuku, který zajistí realističtější herní prožitek.

V oblasti herního průmyslu došlo k rozšíření herních platforem. I na tuto skutečnost je však zařízení připravené. V balení totiž naleznete redukci, která USB koncovku rázem změní na 3,5milimetrový jack. Sluchátka tak můžete připojit jak k PC nebo Macu, tak i k herním konzolím typu PlayStation nebo Xbox.

Testy a recenze kabelových sluchátek HyperX Cloud II dávají hodnocení 95%

Moderní bezdrátová sluchátka s bluetooth JBL Tune 500BT

Užijte si kvalitní poslech vaší oblíbené hudby bez omezení za pomoci bezdrátových sluchátek. Veškeré streamování probíhá pomocí Bluetooth technologie a vy se tak vyhnete nutnosti používání kabelů.

Na jedno nabití vydrží sluchátka v provozu až 16 hodin, a to díky kvalitní baterii. Poté je stačí dát na dvě hodiny nabíjet a jsou zase plně v akci. Naprostou samozřejmostí je dobrá kvalita zvuku. Konstrukce sluchátek je lehká a příjemně skladná, takže je snadno uložíte i do menší tašky.

Zároveň je ale zpracování náušníků pro uživatele velmi komfortní. A pokud jste rádi v kontaktu s přáteli nebo rodinou, jistě oceníte možnost využít mikrofon a vyřídit si hovory i se sluchátky.

Už žádné otravné a věčně se motající kabely! Veškeré streamování hudby probíhá pomocí bezdrátové technologie Bluetooth přímo z vašeho smartphonu, a to v té nejvyšší kvalitě. Takže ať už zrovna pospícháte na autobus, nebo máte ruce plné tašek s nákupem, bezdrátové technologie jsou vždy maximálně komfortní.

Samozřejmostí je také dokonalý zvuk, který vám umožní si oblíbenou hudbu užít opravdu naplno. JBL Pure Bass zajistí působivě dunivé basy i jasné a čisté výšky.

Lehká a dobře skladná konstrukce se výborně hodí na cesty. Měkké a velmi pohodlné polstrování náušníků se postará o to, že se budete cítit komfortně i po několika hodinách používání.

Co když vám někdo zavolá? Jednoduše přepnete pomocí jednoho tlačítka a vyřídíte si potřebný hovor díky vestavěnému mikrofonu. Stejně snadno můžete přepínat mezi různými zařízeními.

Sluchátka umožňují také aktivování Siri i vyhledávání přes Google. Aktivujte snadno a rychle hlasového asistenta stisknutím jednoho jediného tlačítka!

Na jedno nabití vydrží sluchátka v provozu až šestnáct hodin, a to díky kvalitní vestavěné baterii. Poté je stačí připojit na dvě hodiny do sítě a sluchátka jsou opět připravena k provozu.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek JBL Tune 500BT dávají hodnocení 93%

Pohodlná bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM3

Kvalitní a pohodlná sluchátka jistě patří do základní výbavy každého milovníka hudby. Pro všechny, kteří jsou neustále v pohybu, se skvěle hodí ta bezdrátová. Nabízí totiž naprostou svobodu pohybu bez neustálého motání otravných kabelů.

Propracovaný systém rušení šumu zvenčí se hodí i do hlučného prostředí hromadné dopravy. Jejich bezdrátový přenos je vylepšen téměř na úroveň toho drátového a tak si hudbu užijete v maximálním rozlišení.

Ergonomicky tvarovaná konstrukce zajistí pohodlné nošení po celý den. To také nabízí velká kapacita baterie a následné rychlé nabíjení. A pokud už vás poslech omrzel, jednoduše je poskládáte a uložíte do praktického pouzdra.

Nový procesor a kvalitní konstrukce zajistí účinné odstranění šumu v jakýchkoliv podmínkách. Nyní si můžete užít nerušený poslech i v hlučném prostředí hromadné dopravy. Nebo klidně v letadle. Unikátní optimalizace atmosférického tlaku ve vysokých nadmořských výškách se postará o ty nejlepší výsledky.

Inteligentní technologie Sense Engine se automaticky přizpůsobí vaší aktivitě. Jednoduše rozpozná, zda právě cestujete nebo čekáte v čekárně a dle toho upraví odstranění šumu. Takže zatímco v hromadné dopravě zajistí maximální potlačení hluku zvenčí, v tišším prostředí naopak zajistí, abyste slyšeli, i když na vás někdo promluví.

Kvalitní a výkonná sluchátka s membránou Liquid Crystal Polymer nabízí hluboké, dunivé basy a jasné a čisté vysoké tóny. Pro každou skladbu si navíc můžete zvuk optimalizovat pomocí předvoleb na ekvalizéru.

Už žádné nepohodlné a omezující kabely! Bezdrátová technologie je neuvěřitelně komfortní. Zároveň ale, díky použité technologii LDAC, přenáší přibližně třikrát více dat, než klasický Bluetooth přenos. To přináší vysoké rozlišení zvuku a jeho maximální kvalitu, která se téměř rovná drátovému přenosu.

Měkká a poddajná pěna náušníků zajistí pocit pohodlí i po mnoha hodinách nošení sluchátek. Ergonomický tvar náhlavníku se postará o stabilní uchycení. Zároveň jsou sluchátka velmi lehká, takže je na hlavě téměř neucítíte.

Komunikujte bez nutnosti vypínání sluchátek. Hlasitost ztlumíte pouhým přiložením ruky k náušníku a konverzaci už nic nebrání. I pro přepínání skladeb nebo zvednutí hovoru je připraveno několik intuitivních gest. Pro pokročilejší nastavení jistě oceníte aplikaci, kterou si nainstalujete do vašeho smartphonu.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Sony WH-1000XM3 dávají hodnocení 96%

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds Live SM-R180

Bezdrátová sluchátka od Samsungu s lesklým povrchem mají ergonomický tvar, takže je můžete nosit klidně celý den a jejich používání bude stále pohodlné. Dokáží potlačit okolní hluk, takže vás při poslechu hudby nebo telefonním hovoru nebude vůbec nic rušit.

Speciální snímač navíc rozpozná, kdy pohybujete čelistí, díky čemuž zajistí bezchybný přenos vašeho hlasu. Jedním stisknutím se dostanete do aplikace Spotify, kde si můžete vybírat z prakticky neomezených možností písniček nebo podcastů. Hudbu, kterou právě posloucháte, lze nasdílet i do sluchátek vašich přátel.

Galaxy Buds Live jsou kompatibilní se všemi výrobky Samsung, s telefony, které mají operační systém Android nebo iOS, a také s počítači, které mají Windows 10.

Inženýři přizpůsobili Galaxy Buds Live tvaru ucha a obličeje, aby bylo jejich používání pohodlné a v uchu působily přirozeně. Ergonomický tvar sluchátek zajistí, že ani při několikahodinovém používání vás nebudou bolet nebo tlačit. Zvolit si můžete ze dvou velikostí nástavců, tak, aby jejich nošení pro vás bylo maximálně příjemné.

Sluchátka si můžete vybrat v bílém, černém nebo bronzovém barevném provedení. Všechny mají lesklý povrch, díky kterému působí luxusně. To podtrhuje i pouzdro, u kterého se v Samsungu inspirovali šperkovnicí.

Sluchátka nabízí možnost aktivního potlačení hluku. Tak vás při poslouchání oblíbené písničky nebo telefonování s přáteli nebude vůbec nic rušit. Stačí jediné stisknutí tlačítka a okolní ruchy se sníží až o 97 %.

12mm reproduktory, na kterých Samsung spolupracoval se společností AKG, využívají ergonomického tvaru sluchátek, díky čemuž si můžete vychutnat dokonalý prostorový zvuk. K tomu se přidají perfektní basy, které má na svědomí výkonný driver spolu s basovým kanálem a plynulé přehrávání.

K tomu, abyste zavolali kamarádovi nebo se dozvěděli zítřejší počasí, už nepotřebujete hledat telefon. Stačí hlasovým povelem aktivovat asistenta Bixby, který vám vyhledá informace, upraví hlasitost, nebo vytočí číslo, které potřebujete.

Samsung do Galaxy Buds Live integroval oblíbenou aplikaci Spotify, takže se do ní dostanete jediným stiskem sluchátek. Spotify vám předloží obrovský výběr z hudby nebo podcastů, takže se na svých cestách rozhodně nebudete nudit.

Tři mikrofony zajistí, že vás všichni, kterým budete se sluchátky telefonovat, uslyší tak jasně a hlasitě, jako byste stáli vedle nich. Galaxy Buds Live navíc disponují speciální funkcí Voice Pickup Unit, která dokáže rozpoznat pohyb a vibrace čelisti. S těmito informacemi okamžitě pracuje a zajistí tak ještě lepší kvalitu zvuku.

Na plné nabití vám sluchátka vydrží hrát až šest hodin bez přestávky. Pokud navíc využijete i nabíjecího pouzdra, dostanete se na neuvěřitelných 21 hodin poslechu bez potřeby nabíječky. Za pět minut nabití dostanete další celou hodinu poslechu. Pouzdro lze nabíjet i bezdrátově například pomocí vašeho chytrého telefonu.

Funkce Buds Together je stvořená pro sdílení vaší oblíbené hudby s přáteli. Ke svému telefonu jednoduše připojíte sluchátka svých kamarádů a všichni budete moci poslouchat stejnou písničku i v situacích, kdy nemůžete hudbu pouštět nahlas z telefonu.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 dávají hodnocení 80%

Stylová herní sluchátka s mikrofonem Yenkee Ambush YHP 3020

Abyste si svou oblíbenou hru vychutnali s každým detailem a bez rušení okolí, neobejdete se bez dobrou sluchátek. Yenkee Ambush vám za velmi přijatelnou cenu nabídnou kvalitní poslech za každých okolností.

Ideální jsou pro hraní her, ale využijete je také při poslechu hudby nebo telefonování přes internet. Výjimečný design svým dvoubarevným provedením a podsvícení ve tvaru prasklin uchvátí každého hráče.

Dostatečně velké a ergonomicky tvarované náušníky jsou zárukou pohodlného nošení, navíc vás nebude rušit okolní hluk. Hlasitost lze ovládat pomocí ovladače na kabelu a polohu mikrofonu si snadno upravíte podle svých preferencí.

Výrazný vzhled sluchátek Yenkee Ambush nezapře, že se jedná o herní model. Je to zásluha Kontrastní kombinace dvou barev a především efektního podsvícení ve tvaru prasklin.

Čistý a přirozený zvuk sluchátek se hodí pro hraní her, poslech hudby i telefonování přes VoIP. Díky zvolené konstrukci a náušníkům vás nebude rušit okolí, ať už sluchátka používáte k čemukoliv.

Náušníky sluchátek jsou měkké, ergonomicky tvarované a dostatečně velké, aby vás nebolely uši ani v situacích, kdy se hra protáhne do svítání. A ve štychu vás nenechají ani odolné kabely s textilním opletením.

Sluchátka jsou vybavena polohovatelným mikrofonem pro čistý přenos hlasu při komunikaci s ostatními hráči nebo telefonování. Dalším praktickým prvkem je ovladač na kabelu pro snadnou úpravu hlasitosti.

Testy a recenze kabelových sluchátek Yenkee Ambush YHP 3020 dávají hodnocení 84%

Miniaturní bezdrátová sluchátka Intezze ZERO Basic

Miniaturní bezdrátová sluchátka do uší Intezze Zero Basic v černém barevném provedení jsou zcela bez drátů, takže pocítíte výjimečnou svobodu při cestování, a to bez obětování kvality zvuku. Jsou malá, lehká a ergonomicky tvarovaná, ale přesto poskytují čistou a bohatou reprodukci hudby s méně výraznými basy.

Nesmírnou předností přenosných sluchátek Intezze ZERO Basic je jejich nízká cena, která nezatíží vaše bankovní konto. Sluchátka nestojí mnoho, ale nabízí příjemný zvuk, který oceníte při každodenním poslouchání muziky doma i na cestách.

Do uší vám pustí pěkně vyladěné tóny oblíbených písniček, zvuk však nebude plný silných basů – jedná se totiž o méně basovou variantu oblíbeného modelu sluchátek Intezze ZERO. Kdo preferuje rovnováhu a nepotrpí si na předimenzované basové frekvence, ten bude z těchto sluchátek nadšený.

Pro připojení sluchátek Intezze ZERO Basic budete mít k dispozici bezdrátovou technologii Bluetooth v úsporné a spolehlivé verzi 5.0 s dosahem signálu 10 m. Kromě poslechu písniček se budete moct se sluchátky věnovat i handsfree vyřizování telefonních hovorů, sluchátkům totiž nechybí mikrofony.

Na nabití hrají 4 h a 2 plná nabití zajistí stylový nabíjecí box. Sluchátka jsou vybavena praktickými ovládacími tlačítky, takže například pro nastavení hlasitosti nebude nutné vytahovat mobilní telefon z kapsy – stačí stisknout ovládání na sluchátkách.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Intezze ZERO Basic dávají hodnocení 95%

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds SM-R170

Moderní designová sluchátka nebudete chtít odložit. Díky dokonale vyváženému zvuku a pohodlí při nošení si je okamžitě zamilujete. Ergonomicky tvarované špunty dobře sedí v uchu, a i po několika hodinách nepřetržitého poslechu nebudete vědět, že je máte.

Pro svoje kompaktní rozměry a absenci jakéhokoliv kabelu si užijete svobodu pohybu i při sportovních aktivitách. Po skončení poslouchání sluchátka jednoduše uložíte do malého nabíjecího pouzdra, které se hravě vejde do kapsy. Mějte svoje oblíbené songy neustále u sebe v té nejlepší zvukové kvalitě.

Bohatý ale přitom vyvážený zvuk v každém tónu vás obklopí díky odborníkům na audio ze společnosti AKG. Ti dokonale vyladili tato bezdrátová sluchátka a vy se s každým zmáčknutím tlačítka přehrávání ocitnete jako přímo na koncertě.

Sluchátka jsou opravdu kompaktních rozměrů a můžete je mít neustále u sebe. Ke sluchátkům dostanete velice praktické pouzdro, kam si je můžete pohodlně uložit. Pouzdro je také velmi sympatických rozměrů. Jednoduše jej strčíte do kapsy a můžete vyrazit. Kromě toho pouzdro slouží i jako ochrana sluchátek před poškozením.

Nenechte se úplně odříznout od dění kolem sebe a vnímejte okolí. Sluchátka jsou navržena tak, aby poskytovala nejlepší kvalitu zvuku, ale byla i snadno ovladatelná a udržovala vás v kontaktu s okolním prostředím. Vychytávkou je i duální adaptivní mikrofon, díky kterému budete v hovorech vždy perfektně slyšet bez zbytečného ruchu a šumu z okolí.

Propojení s vaším přístrojem Galaxy nebylo nikdy jednodušší. Téměř stačí jen otevřít pouzdro se sluchátky a zapnout Bluetooth. Rychlost a plynulost propojování oceníte ve chvíli, kdy budete chtít při poslechu hudby přejít například z vašeho chytrého telefonu na tablet. Spárování proběhne téměř okamžitě, a tak vám již nic neunikne.

Skvělý design se postará o to, aby byly vaše uši jako v bavlnce a vy si tak mohli vychutnávat super songy i například při dlouhých cestách. Odlehčené materiály a ergonomicky tvarované pecky nebudou způsobovat nepříjemné otlaky či bolest, a tak budete moci poslouchat i dlouhé hodiny bez přestávky. Ergonomie sluchátek je udrží spolehlivě a pevně v uších, což je velmi oceníte například při sportu a jiných aktivitách.

Maličká integrovaná baterie je velmi výkonná a dovolí vám několikahodinové nepřetržité přehrávání oblíbených skladeb. Na jedno nabití vydrží produkovat hudbu až šest hodin. Díky technologii uvnitř sluchátek je možné sluchátka nabíjet i pomocí bezdrátového sdílení energie z kompatibilního zařízení Galaxy.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds SM-R170 dávají hodnocení 94%

True Wireless bezdrátová sluchátka LAMAX Dots2 Wireless Charging

Bezdrátová sluchátka s dobíjecím pouzdrem se stanou vaším oblíbeným společníkem. Songy v úžasné kvalitě si vychutnáte díky Bluetooth 5.0, špičkovým měničům a čipsetu. Vylepšené a zmenšené pouzdro dodá špuntům potřebnou šťávu až pětkrát.

Kromě nabíjení bez kabelů můžete do krabičky zapojit i čím dál populárnější USB-C. Sluchátka mají dosah 15 metrů, což vám poskytne opravdovou svobodu. Špunty padnou opravdu každému, a to díky třem dodávaným velikostem špuntů.

Potopte se do svého hudebního světa, kdykoliv máte chuť. LAMAX Dots2 Wireless Charging jako druhá generace True Wireless sluchátek posouvají kvalitu zvuku, výdrž i zpracování na další level. Na jedno nabití hrají až šest hodin, což je dvakrát déle oproti předchůdcům a daleko před konkurencí.

Zároveň jsou o 30 % menší, takže vám perfektně sednou do uší a zůstanou tam, ať děláte cokoliv – třeba přepínáte skladbu přes Siri. Pouzdro se nově nabíjí bezdrátově, doplnit energii je tak ještě snazší.

Vyberte žánr a spolehněte se, že LAMAX Dots2 Wireless Charging si s ním díky špičkovým měničům a čipsetu poradí. I bez drátů se vám všechny songy dostanou do uší v top kvalitě – špunty si rozumí s AAC i SBC kodekem a Bluetooth 5.0 vám s dosahem 15 metrů dá nevídanou svobodu. Oproti Dots1 byly trochu zkroceny basy a celkově zvuk vylepšen, abyste měli vždycky chuť na další track.

Když ráno nevíte, co přinese večer, nabíjecí pouzdro je váš nejlepší kamarád. Na chvíli do něj sluchátka vložíte a můžete začít poslouchat. Z nuly na 100 % je v pouzdře nabijete rychle a to až pětkrát. Samotné pouzdro má čtyři LED diody, co vám dají vědět, kolik energie zbývá.

Když už dojde na zásuvku, můžete si vybrat mezi USB-C a bezdrátovým nabíjením. Oproti předchozí verzi je box skoro o půlku menší, takže vám v kapse zbude místo i na další důležité věci.

Pouzdro vydrží i tvrdší podmínky a díky odolnosti proti potu se o sluchátka nemusíte bát ani při sportu. Navíc kdykoliv vás nahání přátelé nebo šéf, hovor si jednoduše pustíte do špuntů a ruce zůstanou volné.

S kvalitním mikrofonem vás druhá strana uslyší naprosto zřetelně a telefon už nebudete muset mít nalepený u ucha – a na to se hodně rychle zvyká! Zvlášť když obdržíte tři velikosti špuntů, takže si sluchátka dokonale přizpůsobíte. Přes sluchátka můžete aktivovat i hlasového asistenta ve smartphonu.

Sluchátka naráz zvládnou šest hodin přehrávání. To je 360 minut, kdy nemusíte myslet na nic kromě oblíbených melodií. Pouzdro s kapacitou 550 mAh nabije špunty na maximum hned pětkrát. Zásuvku tak moc často hledat nemusíte. Samotná krabička se dobíjí taky vzduchem – stačí ji položit na bezdrátovou nabíjecí podložku.

Testy a recenze bezdrátových sluchátek LAMAX Dots2 Wireless Charging dávají hodnocení 91%

Stylová kabelová sluchátka Apple EarPods MMTN2ZM/A

Moderní sluchátka v oblíbeném Apple designu potěší milovníky stylových kousků. Sluchátka vám nabídnou kvalitní poslech s minimálními ztrátami i hlubší a bohatší basy. Konstrukce sluchátek vychází z geometrie lidského ucha, což je hlavní výhoda oproti standardním kulatým sluchátkům. Díky tomu sluchátka skvěle sedí a vyhovují většině lidí oproti klasickým peckám do uší. Jsou příjemná, netlačí a nevypadávají.

Další předností je jednoduchý ovladač s konektorem Lightning, který umožňuje nastavovat potřebnou hlasitost, ovládat přehrávání hudby a videa, nebo přijímat a ukončovat hovory. Výhodou je i celkově větší odolnost proti potu a vodě. Sluchátka fungují se všemi zařízeními, která mají konektor Lightning a podporují iOS 10, nebo novější, včetně iPodu Touch, iPadu a iPhonu.

Sluchátka vám v rámci příznivé ceny nabídnou vyladěné reproduktory, které jsou zkonstruované pro kvalitní poslech s minimálními ztrátami. Přesně ve stylu známého hesla „za málo peněz hodně muziky“. Jistě vás potěší i slyšitelně hlubší a bohatší basy s širokým frekvenčním rozsahem.

Vestavěný ovladač a mikrofon na kabelu s konektorem Lightning vám umožní intuitivně nastavovat potřebnou hlasitost, ovládat přehrávání hudby a videa, nebo přijímat a ukončovat hovory.

Testy a recenze kabelových sluchátek Apple EarPods MMTN2ZM/A dávají hodnocení 86%