Missoni a Converse Chuck Taylor All Star to jsou skvělé tenisky Converse

Tenisky Converse jsou určitě nejpopulárnější tenisky na světě a značka Converse je známá snad všem.

Kultovním modelem značky Converse je bezesporu Chuck Taylor All Star. Nicméně nyní se společnost nespecializuje pouze na tenisky, ale v jejich nabídce se nachází také oblečení jako košile, svetry, trička a módní doplňky. Jedná se o značku, která v sobě dokáže skloubit jak luxus, pohodlí, tak i originalitu.

Spojení Missoni a Converse znovu vytvořilo kouzelnou kolekci. Jejich nejnovější sbírka „Converse Chuck Taylor All Star Missoni“ byla uvolněná na jaře 2016.

Tato kolekce zahrnuje klikatý vzor Missoni který je na vrcholu klasického stylu Converse Chuck Taylor All Star. Modely v barvě modré, bílé, kaštanové a černé je ideální designová volba pro letošní jaro. Jedinečné tištěné plátno označováno jako „Flame“ působí, že tenisky jsou ještě výraznější.

Converse je americká módní společnost, která se specializuje na výrobu především sportovní obuvi a oblečení pro ženy i muže. Pro boty je charakteristické jejich logo, pěticípá hvězda, která je nezaměnitelná a tak je možné boty Converse poznat už z dálky, díky svému výjimečnému designu.

Tenisky Converse Chuck Taylor All Star můžete koupit zde:  Další zajímavé články z kategorie Coverse

Missoni a Converse Chuck Taylor All Star

Missoni a Converse Chuck Taylor All Star

Missoni a Converse Chuck Taylor All Star

Missoni a Converse Chuck Taylor All Star