Milujete víno? Pak si zamilujete Prosecco lak na nehty

Hledáte způsob, jak povýšit svou lásku k šumivým nápojům na ještě vyšší úroveň? Pak bude tenhle Prosecco lak na nehty přesně pro vás.

Jedlý Prosecco lak na nehty

Společnost Groupon v pondělí oznámila, že vytvořila jedlý lak na nehty v nádherných barvách a navíc s příchutí Prosecca. Lak je příznačně pojmenovaný „Prosseco Polish“ a je v barvě – jak také jinak – třpytivého zlata. Údajně první svého druhu, tento lak na nehty skutečně obsahuje Prosecco a je stejně tak hezký, jako je inovativní.

„Chceme vám pomoci originálně oslavit Den matek, a proto jsme vytvořili světově první jedlý lak na nehty s příchutí Prosecca,“ říká Groupon ve svém oznámení. „Jakožto kombinace naší lásky k manikúře a proseccu, je do tohoto laku na nehty přidáno opravdové Prosecco, navíc stejně voní a chutná. Se svým jemným zlatým leskem vám tento nádherný doplněk zaručí spoustu zábavy bez následného ranního bolehlavu.“

Budoucnost kosmetiky?

Na stránkách firmy je dále upozornění, že stejně jako všechny ostatní laky na nehty, je i tento extrémně hořlavý a měl by být mimo dosah „tepla/jisker/ otevřeného plamene.“ Rovněž si pamatujte, že byste jej neměli pít přímo z lahve. Až potom, co vám zaschne na nehtech, si jej můžete vychutnat.

I když se zatím neprodává, určitě představuje jednu z variant, jakým směrem se bude ubírat budoucnost kosmetiky.

Pro lepší pleť používejte kvalitní kosmetiku od ověřených obchodů zde:  Další zajímavé články z kategorie Krása