Jak se zbavit akné a černých teček? Zkuste pleťovou masku!

Jednoduchá čistící obličejová maska Pilaten proti akné a černým tečkám pro zdravější a čistou pleť.

Chtěli byste mít dokonale hladkou pleť, ale stále bojujete s nedokonalostmi, jako jsou černé tečky, akné či viditelné odumřelé buňky? Co takhle vyzkoušet některou z přírodních pleťových masek? Na současném trhu najdete řadu špičkových produktů z ČR, ale i z Ameriky či Asie, které napomáhají zdravému prokrvení obličeje a tak pomáhají všechny pleťové nedokonalosti beze zbytku odstraňovat.

Unikátní přírodní složení

Ptáte se, co je oproti jiným kosmetickým přípravkům na pleťových maskách tak zvláštního? Je to především jejich složení – kvalitní přírodní maska je totiž dokonale vyváženou směsí celé řady přírodních ingrediencí. Najdete v ní třeba okurkové silice, obilný extrakt, grepovou šťávu, výtažky z rozmarýnu, šalvěje a měsíčku lékařského, bambusové uhlí a také vitamíny A, B5 či E. Tyto látky se zaručeně postarají o likvidaci všech černých teček, pupínků i nadbytečné mastnoty.

Díky perfektně vyváženému složení dokáže kvalitní pleťová maska dokonale vyčistit pleť, vaši pokožku však zároveň zregeneruje, omladí a ochrání před nežádoucími povětrnostními vlivy. Díky tomuto přípravku tak máte jedinečnou možnost zbavit se nedokonalostí pleti jednou provždy.

Použití masky

Aplikace pleťové masky je velice snadná. Stačí ji nanést na obličej a následně nechat 10–20 minut působit. Maska pak na vaší tváři zaschne a vy ji můžete jednoduše sloupnout ( doporučuje se sloupávat odspoda nahoru ). Pro správnou účinnost obvykle stačí, když pleťovou masku aplikujete na tzv. T-zónu ( linie vedoucí středem čela podél nosu až k bradě ). Jedná se totiž o prostor, v němž se nachází největší množství mazových žláz, a tím pádem i o oblast, která je nejvíce náchylná k tvorbě akné.

Pokud se rozhodnete pro opravdu kvalitní pleťovou masku, nebudete ji muset pro viditelný efekt používat denně. Výrazného výsledku se totiž dočkáte i při použití jednou až dvakrát týdně.

Pro lepší pleť používejte kvalitní kosmetiku od ověřených obchodů zde:  Další zajímavé články z kategorie Krása

Jednoduchá čistící obličejová maska proti akné