Jak mohou esenciální oleje bojovat proti rakovinným buňkám

Všechny rostliny obsahují určité množství přírodních olejů. Když rostliny podrobíte procesu destilace vodní parou nebo vodou, získáte vysoce koncentrovanou formu olejů známou jako esenciální oleje. Tyto esenciální oleje budou mít vůni a léčivé vlastnosti rostlin, ze kterých byly získány. V současné době se používání éterických olejů stalo poměrně populární, protože mnoho vědců tvrdí, že některé z těchto olejů mají silné zdravotní účinky, včetně schopnosti bojovat proti rakovině. Mají schopnost zabránit metastazování rakovinotvorných buněk a způsobit jejich sebevraždu. Éterické oleje, jako je levandule, citron, zázvor, máta, jasmín, tymián, růže, skořice, heřmánek a grapefruit, jsou poměrně rozšířené a jejich schopnosti bojovat s rakovinou byly podrobně zkoumány.

Další zajímavé články z kategorie Zdraví

Souvislost mezi frekvencemi vašeho těla a esenciálními oleji

Je známo, že zdravé lidské tělo vibruje na frekvencích 62 MHz až 78 MHz a nezdravé tělo vibruje na frekvenci 58 Hz. Frekvence vašeho těla může klesat také kvůli nemocem a negativním myšlenkám a energiím. Některé esenciální oleje, které mají schopnost opětovného nastavení, mají schopnost normalizovat naše frekvence tím, že na nás pozitivně působí. Bruce Tanio ze společnosti Tainio Technology a vedoucí katedry zemědělství na Východní washingtonské univerzitě dokonce vyvinul kalibrovaný monitor frekvencí, který měří frekvence esenciálních olejů a jejich vliv na lidské frekvence. Rakovina obvykle vzniká, když se jádrový kód uvnitř buněčného jádra poškodí a stane se nezdravým. Používání určitých esenciálních olejů, které mají schopnost opětovného nastavení, může opravit frekvenci a kód DNA uvnitř buněk a může jádro nasměrovat k produkci správné sekvence DNA. Tato schopnost může pomoci zabránit množení rakovinných buněk a zastavit je v jejich vývoji. Tyto poznatky jsou však teprve v počátečním stádiu a další rozsáhlý výzkum na toto téma je třeba teprve provést.

Při nákupu esenciálních olejů mějte toto na paměti

Jen proto, že esenciální oleje jsou zdraví prospěšné a jsou na trhu běžně dostupné, neměli byste je kupovat, aniž byste si ověřili jejich kvalitu. Ne všechny esenciální oleje jsou vyrobeny stejně. Některé jsou vyráběny synteticky a některé jsou ředěny alkoholem a mohou obsahovat mnoho nečistot. Pokud chcete získat optimální přínosy, musíte se ujistit, že esenciální olej, který používáte, je stoprocentně čistý a má terapeutickou kvalitu. V opačném případě budete jen plýtvat penězi.

Terapeutické esenciální oleje mají frekvence, které začínají na 52 MHz a dosahují až 320 MHz, takže jejich používání může zvýšit frekvenci vašeho těla a může zastavit nemoci ve vašem těle v jejich počátcích. Nejvyšší frekvenci má růžový esenciální olej, která je 320 MHz, esenciální olej Helichrysum má 181 MHz, jalovcový esenciální olej má 98 MHz, kadidlový esenciální olej má 147 MHz, levandulový esenciální olej má 118 MHz, myrhový esenciální olej má 105 MHz, německý heřmánek má 105 MHz, santalový esenciální olej má 96 MHz, angelika má 58 MHz a mátový esenciální olej má 78 MHz.

Další způsoby, jak mohou esenciální oleje prospět vašemu zdraví

Esenciální oleje bojují proti rakovině nejen tím, že zlepšují frekvenci vašeho těla, ale také tím, že přímo útočí na rakovinné buňky. Esenciální oleje, jako je skořicový, tymiánový, heřmánkový a jasmínový, mají díky svým silným antioxidačním vlastnostem schopnost ničit buňky rakoviny prsu. Kadidlový esenciální olej dokáže zastavit postup rakovinných buněk tím, že brání jádru buněk v produkci poškozených kódů DNA. Obsahuje dokonce chemické látky známé jako monoterpeny, které mají schopnost zastavit vývoj rakovinných buněk od okamžiku, kdy se začnou tvořit. Používání kadidlového oleje je mnohem lepší než chemoterapie, protože na rozdíl od chemoterapie kadidlový olej nijak nepoškozuje zdravé buňky. Vzhledem k tomu, že bude probíhat další výzkum éterických olejů, v budoucnu se jistě objeví mnohem bezpečnější a účinnější způsoby boje proti rakovině.

Jak bezpečně používat esenciální oleje

Při používání esenciálních olejů byste měli mít na paměti, že jsou vysoce koncentrované. Pokud je budete používat nadměrně nebo nesprávným způsobem, mohou vám nakonec uškodit. Musíte se ujistit, že je před použitím zředíte vodou nebo nosným olejem. A ne všechny oleje lze používat stejným způsobem. Některé lze použít k aromaterapii, některé lze použít lokálně a některé lze dokonce požít vnitřně. Můžete si vzít na pomoc někoho, kdo se v používání esenciálních olejů dobře vyzná, a požádat ho, aby vám pomohl zjistit nejlepší způsob použití olejů. A také nezapomeňte, že ne všechny oleje slouží ke stejnému účelu. Před nákupem si musíte přečíst informace o jednotlivých esenciálních olejích a jejich účincích. Možná budete mít tendenci nechat se zahltit dostupnými možnostmi, ale jediné, co můžete udělat, je věnovat tomu čas a získat co nejvíce znalostí o esenciálních olejích, než je začnete používat k léčebným účelům. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před použitím esenciálních olejů se svým lékařem.