Nejprodávanější dámské běžecké boty značky adidas

Běžecká dámská obuv značky adidas je ideální volbou pro běžce s neutrálním došlapem pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Boty značky adidas jsou skvělou volbou pro trailové a tréninkové aktivity, fitness a kondiční sporty, nebo relaxační běh pro zdraví.

Pro inspiraci a co nejlepší výběr běžecké obuvi, která bude velmi pohodlná a pro sportovní aktivity nejvíce vhodná, představíme nejprodávanější modely letošní sezóny. Pokud hledáte ideální obuv pro zlepšení kondice, formování postavy či snížení hmotnosti, nebo jen běháte pro své zdraví, tak jsou boty značky adidas ty nejlepší.

Které modely dámské běžecké obuvi značky adidas jsou nejprodávanější?

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější běžecké boty letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné dámské běžecké tenisky a boty, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené.

Běžecká obuv adidas Solar Glide 3 FV7259 modrá

Běžecká dámská obuv adidas Solar Glide 3 FV7259 modrá

Dámská běžecká obuv adidas Solar Glide 3 představuje neutrální běžecké boty vhodné pro jakýkoliv trénink a sportovní aktivity. Má prodyšný svršek ze síťoviny se všitým zpevněním. Zpevňující opatek Fitcounter a výztuha zaručí maximální pohodlí.

Mezipodešev s aktivním odpružením Boost poskytuje optimální návratnost energie. Podešev z pryže Continental poskytuje optimální přilnavost na mokrém povrchu. Stabilizační prvek Torsion System.

Běžecká obuv adidas UltraBoost 20 FW5721 bílá

Běžecká dámská obuv adidas UltraBoost 20 FW5721 bílá

Dámská běžecká obuv adidas UltraBOOST 20 je ideální volbou pro běh ve městě. Jedná se o neutrální botu, která je speciálně navržena pro dámské chodidlo. Svršek z textilního úpletu adidas Primeknit se zpevněním Tailored Fibre Placement (TFP), který zajistí potřebné zpevnění. Tvarovaný opatek nabízí přirozený pohyb Achillovy šlachy.

Mezipodešev s aktivním odpružením boost poskytuje největší návratnost energie, jakou kdy adidas vytvořil. Podrážka Stretchweb je přirozeně pružná a doplněná o gumu Continental, která zaručuje maximální přilnavost na mokrém i suchém povrchu.

Trailová obuv adidas TERREX TWO Ultra Parley FW7435 žlutá

Trailová dámská obuv adidas TERREX TWO Ultra Parley FW7435 žlutá

Dámská trailová obuv adidas TERREX TWO Ultra Parley disponuje přiléhavým svrškem Primeknit, jenž obsahuje přízi Parley Ocean Plastic. Ta je vyrobena z recyklovaného odpadu z pláží a pobřeží, tedy z plastu zachyceného před proniknutím do oceánu. Širší konstrukce špičky, kolébkový tvar a prodyšný svršek s perforovaným jazykem ti zaručí pohodlí.

Boty mají mezipodešev Boost s aktivním odpružením, která ti poskytne maximální návratnost energie a maximální pohodlí na jakoukoli vzdálenost. Podešev z gumy Continental nabízí vynikající přilnavost na nerovném a mokrém terénu.

Běžecká obuv adidas Solar Boost 19 FW7822 oranžová

Běžecká dámská obuv adidas Solar Boost 19 FW7822 oranžová

Dámská běžecká obuv adidas Solar Boost 19 se zónami cíleného zpevnění ti při každodenním běhu na dlouhé trati dopřeje maximální pohodlí. Svršek ze síťoviny inspirovaný technologií NASA má všité zpevňující zóny, které se postarají o přesně cílené zpevnění.

Aktivní odpružení Boost navrátí energii každému tvému kroku a zaručí plynulý běh. Podešev Stretchweb je přirozeně pružná, zatímco guma Continental zaručuje maximální přilnavost.

Běžecká obuv adidas Supernova EG5420 černá

Běžecká dámská obuv adidas Supernova EG5420 černá

Dámské běžecké boty adidas Supernova jsou navrženy pro maximální energickou návratnost a zpevnění došlapu. Ideální volba pro běh po silnici a zpevněném povrchu pro běžkyně s neutrálním došlapem. Svršek je vyrobený z funkční síťoviny, která zajistí prodyšnost a pohodlí.

Mezipodešev se skládá ze zcela inovativní pěny boost, která vytváří to nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které kdy adidas vytvořil. Podešev Continental ti za každého počasí dopřeje maximální grip ve všech směrech a dlouhotrvající životnost. Další technologií na podrážce je STRETCHWEB, která se přizpůsobí pohybu nohy a dodá tak energii.

Běžecká obuv adidas Adizero Boston 9 EG4656 černá

Běžecká dámská obuv adidas Adizero Boston 9 EG4656 černá

Dámská běžecká obuv adidas Adizero Boston 9 má zpevňující svršek ze strečové síťoviny Microfit, který bezchybně přilehne k noze, takže ti pomůže dosáhnout vyšší rychlosti.

Aktivní odpružení Boost pod patou a ultra lehké odpružení Lightstrike pod špičkou dá tvým krokům dynamický odraz. Podešev z gumy Continental. Stabilizační prvek Torsion System.

Běžecké tenisky a boty Adidas můžete koupit zde: Další zajímavé články z kategorie Adidas