Boty Salomon Quest 4D 3 GTX Black Quiet Shade 402455

Salomon Quest 4D 3 GTX Phantom/Black/Quiet Shade 402455 šedé turistické boty

Velmi pohodlná a odolná treková obuv nové generace je zcela určitě model Salomon Quest 4D 3 GTX, který je ideální do všech povětrnostních podmínek. Model je vybavený těmi nejnovějšími technologiemi, které zaručí maximální komfort, ochranu a stabilitu i v náročném terénu. Použité technologie na obuvi jsou Gore-Tex®, Contagrip® TD, 4D Advanced Chassis™, EnergyCell, SensiFit™ a OrthoLite®.

Svršek nepromokavé obuvi je vyroben z voděodolné velurové usně, u které nepromokavost zajišťuje GORE-TEX Performance Comfort Footwear membrána a voděodolný povrch. Kvalitní textilní a kožené materiály jsou v kombinaci černé a odstínu šedé barvy. Samozřejmostí je ochrana špičky a zpevnění paty pro pohyb v náročném terénu.

Stabilita a odpružení Salomon 4D Advanced Chassis vede nohu i na nejtěžším terénu a snižuje únavu. Odolná podešev Contagrip TD pomáhá zajišťovat optimální záběr na různorodém povrchu. Díky těmto technologiím jsou kotníkové boty Salomon Quest 4D 3 GTX Black Quiet Shade ideální pro jakékoliv turistické výlety a outdoorové aktivity.

Tenisky Salomon Quest 4D 3 GTX můžete koupit zde: Další zajímavé články z kategorie Salomon

Color: Phantom/Black/Quiet Shade
Style Code: 402455

Pánské outdoorové a trekové boty Salomon Quest 4D 3 GTX Phantom/Black/Quiet Shade 402455 turistická kotníková obuv Salomon